Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Holy kardeşim.O zaman boşver İngiliz,Fransız,Alman'ı...
Polonyalı grubun hatun kişilerine tanıt ülkemizi, İstanbul'un güzelliklerini, sporun sevgi-barış-dostluk ve kardeşlik olduğunu...Her zaman Polonya kızları derim, başka da bir şey demem...

Frantic, kutlarım dostum. Bu memlekette herkese nasip olmaz. Tadını çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

Günümüzün seçici, fırsatları yakalamasını bilen ve kaliteli yaşayan bir bireyi olarak, hayatınızdan bir haftayı daha internette, zerre ihtiyaç duymadığınız indirimli ürünler peşinde koşturarak harcayacaksınız...

http://forum.paticik.com/read.php?7,5557579,5557606#msg-5557606
adamlar biliyor
asdadadasdadadas
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Holy kardeşim.O zaman boşver İngiliz,Fransız,Alman'ı...
Polonyalı grubun hatun kişilerine tanıt ülkemizi, İstanbul'un güzelliklerini, sporun sevgi-barış-dostluk ve kardeşlik olduğunu...Her zaman Polonya kızları derim, başka da bir şey demem...

Frantic, kutlarım dostum. Bu memlekette herkese nasip olmaz. Tadını çıkar.

aynen bana 3-4 gün önce böyle bişiy denmiş olsa ya hatta beni geçtim başka birine olsa

Küfür felan var burda

http://www.youtube.com/watch?v=QkHDVaXHXrE

işin komik yanı ben başka bi kız peşinde koşuyordum zaten o arada başka birilerine yazma gibi bi durum da yoktu. öyle kız çıktı itiraf etti, heralde benim başka bi kıza yazdığım haberini mi aldı artık bilmiyorum.

neyse sonuç patinin istediği gibi şu an : forever alone
Sosyal ağlarda paylaş

yok yeee calismicam ve vicdanim rahat.
niye rahat.....
calismadigimdan dolayi degil de cünkü cok pis bi tarafimda patlicagini bildigimin farkindayim, ondan tititi.
arkasinda duruyorum =(

hayir bi de, EMEEEN NASOLSA YARIN ÖBÜRGÜN DELI GIBI CALISMAYA BASLICAM, kütüphaneye giderim diyip kendimi kandirmasam......
ama yok yok.
kandirmiyorum galiba!
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

yok yeee calismicam ve vicdanim rahat.
niye rahat.....
calismadigimdan dolayi degil de cünkü cok pis bi tarafimda patlicagini bildigimin farkindayim, ondan tititi.
arkasinda duruyorum =(

hayir bi de, EMEEEN NASOLSA YARIN ÖBÜRGÜN DELI GIBI CALISMAYA BASLICAM, kütüphaneye giderim diyip kendimi kandirmasam......
ama yok yok.
kandirmiyorum galiba!

same shit different people
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...