Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

eskiden vardı ya lisede bu kadar çalışmazdım.

şimdiyse yazın bir iki hafta tatile çıkıyorum, geçen yaz 1-2 hafta mavi yolculuğa gitmiştim mesela.

bi de sınav olmadığı zamanlar akşamları ders çalışmıyorum genellikle 10dan sonra (belki kod falan yazıyorum ama o kolay zaten) o da sayılır bence sdf
Sosyal ağlarda paylaş

şu vitaminsizlik beni öldürücek. çok çabuk tükeniyorum ya. hiç bişey yapmaya enerjim kalmıyo. hemen yoruluyorum. öğleden sonra bir iki saat uyumadan kendime gelememeye başladım. sağlıksız beslenmekten oluyo diyo babam. kardeşimi 1 aylığına malibu'ya yolluyoruz günlük. o yüzden 20 haziranda tatile gidicekmişiz ailecek. bu yaz boş boş oturmuyorum sonunda iyi oldu. staj yapıcam, tatil yapıcam. yurt dışına da çıkıcam. ilk kız kıza tatilimi yapıcam bu sene çok şükür. ailesiz, oh.
doğum günümü kutlayıp kutlamamakta hala kararsızım, haftaya cumartesi sınavım var çünkü. belki cumartesi akşamı kutlarım ama belli de olmaz bak.
yatıcam ben öptüm bye
Sosyal ağlarda paylaş

hmm basit şeyleri düşünemeyen programcıların hayvanat proğramlar yazması ne garip lan..

1.word içerisinde excelden alınmış bir tablo içine resim embedd edince anında kayıyor aptal.
2.daha da kötüsü.. excelden 1.aldığını
NORMAL22

yazarken aynı şekildeki ve aynı boyuttaki ve sadece bir karakter farklısını
NOR
MAL23

şeklinde yazıyor.. sıçıyor tabii tablonun üzerine bigzel

3.bunları düzeltmek için vakit harcamak yeterince gereksiz ve geri zekalıca iken aptal bir autocad grafiğin sağa, sola döndürülemediğini, rotation özelliğinin nedense kapalı olduğunu görmek paha biçilemez.

çok basit şeyleri kullanmamaları garip geliyor. kod kısmını bilmem ama kullanım kolaylığı.. heh sanırım kullanıcılar adamlardan daha iyi biliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...