Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

moncici said:

son gauloises'ımı içtim demin böhüh.

yok mu türkiye'de bi sümen altı ya bi bildirin

mavi gauloises! camel'in yerini tutabilen tek sigara.

@mr_hand: NOTICE This video contains an audio track that has not been authorised by WMG. The audio has been disabled. More about copyright.
baslicam bunlarin da copyrightlarina ha.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bu akşam da yine her zaman ki gibi faillere geldim.Olay aynen şu;

İşyerinden bi arkadaşın düğününe gittim, nikah oldu dans müziği başladı, baktım bizim işyerindeki kimseden tık yok, çift gelenler bile kalkmıyo dansa, gittim teee önümüzdeki masadan sen git gelinin kız kardeşini dansa kaldırmak istedim. Diyalog aynen şu;

-Merhaba, dans edebilir miyiz?
-Ben sizi tanımıyorum ama
-Ben de sizi tanımıyorum ama en azından bir adım atmayı deniyorum.
-Özür dilerim dans etmek istemiyorum...

gibi bişeyler söyledi ama ben o kısımları pek idrak edemedim, heyecan falan bastı titreme geldi bişeyler oldu, hatta konusurken bile takıldım sanırım.Halbuki normalde diksiyonum gayet düzgündür, sadece bu gibi durumlarda saçmalıyorum sanırım.

neyse sonra tabi masaya eli boş dönüş, ve masadaki herkesten bi kahkaha

rahat 2 haftalık makara malzemesi çıkardım iş yerindeki arkadaşlara.

sadece 2 saat zamanı geri alabilsem, nerdesin marty, nerdesin doc...

oh, rahatladım biraz. ama arkadaş balayından gelince beni kesicek.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

@mr_hand: NOTICE This video contains an audio track that has not been authorised by WMG. The audio has been disabled. More about copyright.
baslicam bunlarin da copyrightlarina ha.

ya onu farketmemişim fail olmuş. ama aynı videonun sesli hali var sağdaki bölümde. "mind if I pet him?" sorusundan sonrasını sana ithaf ederim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hatunların elle dergisinden aldıgı önerilerden nefret edıyorum.

Hayır sonra bizde patlıyor cok daha kotu oluyor kardesım benım ne sucum var dergıde oyle yazıyosa.

Istıyorum ki hafif erkek gibi dusunebılsın hatunlar en azından bıraz empati falan kursunlar o kadar basit calısıyoruz ki su ıle calısan mekanızmamız var sızı anlamak ıcın verdıgımız emege acıyında hafif anlayış gosterın.
Sosyal ağlarda paylaş

genelde tüm seçeneklerin tatsız, can sıkıcı, boğucu ve son derece mat olması benim hayatıma özel bir durum mu? çoğu zaman bir seçim bile yapmayıp, akıntı içinde giderken sadece bir yerlere çarpmamak için neler yapmam gerektiğini planlıyorum. bu normal ya da eğlenceli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...