Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlük bugun cok kötu basladı unutmayayım die buraya yazıorum..hoca tam delilik yaptı sabah 8de gelin dedi 7.30da vizite başlamış ve imza almış..nasıl biter bu staj bilmiıyorum kafayı yedik resmen..şimdi ders çalışcam yarın bari gözune girmeye çalışayım hoş takmıyor bilr ama..
Sosyal ağlarda paylaş

Kel kafalı ekonomi hocası beklendiği gibi götlüğünü yapıp final sınavında 10 u klasik olmak üzere 30 soru sordu kısacası 1 dersten okul uzatıcam gibi günlük.Feribotla geldim bugun dalgadan dolayı hala başım dönüyor bedavadan sarhos oldum iyi mi. Yarın tarih sınavı var allahtan bu gece rahatım ohh ve poff
Sosyal ağlarda paylaş

buaralar hayatımda garip tesadüfler ve büyük değişiklikler oluyo günlük. şans mı desem bilemedim. o da var sanırım.
gezip tozmanın dozunu ayarlayıp baya sıkı çalışmaya başladım sonunda. üşengeçlikten de kurtuluyorum gibi ehu.

bi de artık resim bölümünü istediğime tamamen karar vermiş durumdayım.
son bikaç günde gördüğüm şeylerden de baya etkilendim sanırım.
hani filmlerin son sahnesinde olur ya. çocuk cok çalışmıştır, çok.. yıllarca emek vermiştir..sonunda olur. başarmıştır. tüm gözler onun üzerindedir. omuzlara alınır, çok mutludur. işte tam olarak buna şahit oldum. yaptığın şeyin, etrafındakiler tarafından beğenilmesi gerçekten mutluluk verici bişey. ve emeğinin karşılığını alman. umarım 4 sene sonra ben de aynı şeyi yaşayabilirim günlük. bunu gerçekten çok istedim.

doğum günüme dakikalar kaldı. daha dün abimin doğum günü olduğu için yeterince pasta yediysem de yarın yine yicem. annemlerin aynı zamanda çalışması pek hoş olmamış bu açıdan ehe.neyse hadi bakalım.^^
Sosyal ağlarda paylaş

30 gün boyunca göze takılıp, her gece çıkarmama gerek olmayan lenslerimi, lens noobu olduğumdan her gün çıkartıp tekrar takmama, elimi yüzümü lens solüsyonuyla yıkamama rağmen, şu anda gözlerim yanıyor, özellikle de sağ gözüm kanlanmış.

olur da, bu final haftasında, gözlerim sorun çıkartırsa...
LAN NOLUR YAPMAYIN.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...