Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

eski hayatımı çok özlüyorum be günlük! ne güzeldi o günler alsancakta herkes birbirini tanırdı eskiden çok eskiden uğrak vardı herkes orada toplanırdı :) muzaffer izgü sokagını sadece içmek için kullanırdık sonra bir gün ama bir gün polis çıka geldi ve herkesi kordon çimlerine attı! o çimlerde guzeldi be gunluk. o çimlerden de çok guzel kızlar ayarladım takıldım ettim ama gecen gun bizim hatun ile o çimlerden gecerken o güzelim çimlerin apaçi mekanı oldugunu gordum ve çok uzuldum:(
Sosyal ağlarda paylaş

hastayım, çoknyorgunum ama uyuyamıyorum.. tv karşısında yattım falan. belgesel izledim biraz

adam gibi kadın. çok çirkinç tv de daha da çirkin...

ceptel yanımda olsa masanın üstünü çekerdim. her yer çıktı. okuyup, anlayıp, uygulamam gereken bi ton şey var..

sanırım bir mucizeye ihtiyacım var.

zeusa küfretsem yıldırım yollar mı acaba?
başım ağrıyor çok..

Sosyal ağlarda paylaş

blok haftasında "oda gürültülü oluyo en ufak seste dikkatim dağılıyo çalışamıyorum, yarınki sınava da hiç çalışamadım " diye zırıl zırıl ağlayan arkadaşın odaları değişelim teklifini geri çeviremedim. şuan resmen pişmanım. onun sınav haftası bitti zerre çalışmadı benimkiler haftaya ve odanın dungeondan farkı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?NEDEN?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...