Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlük çok sinirim bozuldu notlarıma. sorun bende mi hocalarda mı ben anlamıyorum ki. heralde birileri gaza gelip yeniden össye girmem için falan yapıyo bunu. annem mi ayartıyo acaba? sdhsf. cin dürttü, şeytan dürttü. ayrıca dünyanın en dağınık 2. insanıyım bence. 1. bengisu tabii ki. neyse odamı toplamaya devam ediim, en azından kkafam dağılmış olur.
Sosyal ağlarda paylaş

lan
uyuyamicam sanirim yine. eykey.
uykum var da stres yaptim yok arkadaism uyuyamiyom. hayir onu birak zaten uyuyamamissin ki, ayaktasin su an.
öbür türlü de anam yakalicak lölölö yapcak.
damam. bi karar verdim, onu faaliyete geciriyorum.
yeter lan takmicam artik cükko seyleri.
eveeht.. hersey olcagina varir falan, kaderci degilim ama her iste bi ''hayir'' vardir. evet.. evet evet..
evet.
enthusiasm!! ver coskuyu ver.
neyin dozunu kacirdim bilmiyorum da, monologumu okuyunca; tamam kizim sen olmussun dedim. sdfj
hadiin o zaman. ha yarin tiyatro var, o iyi olabilir. bi gün oyuncu eksikligi yasadiklarinda o boslugu ben doldurcam. görürsünüz. ben vanilim, ben yabarim. cocugu bile korum!
Sosyal ağlarda paylaş

naber baba ya.
tiyatro bugün degilmis. bugünü nasi ayin 29u saniyodum ben anlamadim.
basvuru mektuplarini attim sonunda, bi 15€ postaneye bayilmak yine de koymadi. rahatladim mi, hayir. yine bi gerginlik var, yeter artik haber gelsin. su belirsizlikten kurtulayim.
facebookumu geri actim, iyi oldu. yalniz selin yaptigi tespitte hakliydi, adeta uzayli görmüs köylü gibi tepki verdim ''aaaaaaaaaaaa BU COCUK BENI PLASTIK TABANCAYNAAAAN VURDUYDUUUUUUU HUAAAA AAA BIZIM SOSYALCI BENI EKLEMIS EHEHEHEHE''
selin: nil sus!

noobum bazi bazi, suggestionlari ilk requestlerle karistirdim ve alakasiz tipleri ekledim sdfj.

neyse o zaman bugün dizi-film.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...