Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

ahahah..hadi ya,ben de daha çok hayran olursun diyorsun sanmıştım ha benim ingilizceme;)
yok ya 4. gün daha da koptum,açık maçık yok,arıza hımm? ee zaten arıza olduğu için o kadar psikopatça zeki,ama o arızalığını çok da güzel kamufle edecek kadar da...o shit bak gene saymaya başladım tutamıyorum;)

ODTÜ ama ya..hani arızalığını açığa çıkarmaktan daha etkili ,ankaraya katlanamayabilirim.

ankaralıları gücendirmeyeyim de...benim referans noktamdan
yola çıkarak bana göre dğeil diyorum;)

zeper said:

vaniLLe said:

zeper said:

ahaha tamam konuşucam,sen beni var master öğrncisi olarak olmak? ,evet sanırım bunu diycem...;)

yok öyle sevme durumu ya,just respect..;)

önce hayranlikla baslar bu isler, sonra bi bug'ini bulana kadar devam eder... =P

bu arada bug ne?yani burda kullandığın anlamı ne?:)

vaniLLe said:

ariza anlaminda kullandim. :)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük.

dün lezbiyen bara gittik bi kadın nerelisin dedi, türkiye dedim, lokum dedi, aa dedim lokumu biliyosunuz, göğsünü açtı. sonra sigaraya çıkınca gelip keşke benımle yaşasaydın dedi. dişlerin çok güzel falan dedi. stresten ölecektim. gerçi 2 kocası olmş eskiden. ne ayak anlamadım lan. böyle 70 yaşında travestiler falan vardı türkiye deyince müslüman kızların ne işi var burda diye dalga geçti çok sinir oldum. yaptığınız çok kaba dedim. bu sefer gelip ben komünistim tüm dinlerle dalge geçiyorum dedi. hey allhım.

ayrıca cuma günü bu çocuk beni aramazsa hayata küsücem bi süre ühü.sinirlenince kendimi kaybediyorum ya of herşeyi mahvettim yine.
mutsuzum biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

askdkhgrtşleeşleelwsjmnennelsxlxlxpppşwwwwiisşşxğsdllllsssööfggööööörrömmnnrrpşpşsasaişssdşşlsddsişişsdsdiişsdsişisdsdişsdsişssiğpewğeğğewüüüüsa,i,iz,s,,s,,,,,sdoddopkgöööööeğüğwqüüwsidfşlcxllsdşlşssiiaüğzis
,dsfi,odsffllffllllllllleeeeqwqqqüğüüüürrrrrkk
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...