Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

sen git o kadar kar cizmesi giy, sonra okulun önünde veledler tenefüsteyken lönk diye yere yapis. bitmedi bi su kar, allah belasini virsin.

aksam thai-food yapcam diye tutturmasam olmicakti bu.
ahimi aldiniz essek sipalari, ben sizi düsürüp canaklarinizi kirmaniza vesile olmaz miyim?
e olurum.
(bkz: kendisini carrie* sanan madure)

*A mousy and abused girl with telekinetic powers gets pushed too far on one special night.
Sosyal ağlarda paylaş

tez yazmaya başladım ama herşeyi kendi kafamdan yazıyorum o yüzden daha hiç referans vermedim. sonunda japonyadaki astronot türk samurayı gibi "ama ben herşeyi kendim yazdım zamanında öğrendiğim şeyleri yazmak için referans vermem gerektiğini bilmiyordum" gibi bir açıklama yapmak zorunda kalabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

beni göstert referans sina afsd ben onaylarım seni :P

Ardeth said:

tez yazmaya başladım ama herşeyi kendi kafamdan yazıyorum o yüzden daha hiç referans vermedim. sonunda japonyadaki astronot türk samurayı gibi "ama ben herşeyi kendim yazdım zamanında öğrendiğim şeyleri yazmak için referans vermem gerektiğini bilmiyordum" gibi bir açıklama yapmak zorunda kalabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

nanik_atak said:

tv. açık kalmış.. tayyip ulusa sesleniyor. ulan kumandayı da bulamıyorum yattığım yerden, dinliyorum ister istemez. inflak edicem birazdan. imdat !

bunu dinlerken uyumayı dene çok çılgın rüyalar görebilirsin bence (benim başıma bi kere bihterli dizi açıkken gelmişti cenaze menaze falan dizide o bölümde ne olduysa aynen rüyamda görmüştüm sdf)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...