Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

abi tam kalkıcaktım artık..

saçma bi çalışmanın giriş sayfasında gördüm

said:
performansa dayalı tasarım yaklaşk 40yıldan daha fazla süre içerisinde özellikle mimarlar tarafından yapıların tasarım amacı ve bu amacı karşılamadaki yeteneğinin belirlenmesi bakımından üzerinde çok fazlaçalışmalar yapılan bir yaklaşım olarak bilinmektedir.

bırak performance based designı, çoğu mimar sıradan matris işlerinde kan ve göz yaşı döker be..

dediğinin matematiksel, bizim bildiğimiz perf. based desgin olmasına imkan vermiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

honey berry aromali islak purolarim geldi bugun kardesime bi harclik yolliyim ben en iyisi yarın yılbası bileti telasinda eminonune gitti yazıkh yau neyse ben bi dene daha yakayım mis gibi kokuyor oda valla oh la la

Canım çekti yarın bende gidip alayım.

Sevmiyorum özel günleri çok overrated oluyor insanının morali bozuluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

uykunun bug'ını buldum. 2 gündür ayaktayım, en az 30 saatim pro tools'un başında geçmiştir. gram uykum yok ve yaratıcılığımın doruk noktasındayım.

artık projem var uyumamam lazım topiclerine son! mucize ilaç: tantum kas gevşetici. 5 tane alıyosunuz. biraz dinlenip işinizin başına oturuyosunuz. adaçayı-kahve takviyesiyle istediğiniz kadar ayakta kalın.

yalnız uyumam lazım galiba yoksa yılbaşına uyuyarak giricem sfd.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...