Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Günlük tam aradığım boyutlardaki iki plastik dişliyi eski ihlas mutfak mikseri'nin içinden söktüm. Adamlar resmen benim projeme yıllar sonra katkı sağlasın diye gerekli ebatta plastik dişli koymuşlar zamanında makinenin içine. Zaten ihlas su arıtıcısı zamanından beri bi sempatim vardı, şimdi iyice sevdim ben bunları.

İSLAMİ KESİM BÖYLE KAZANIYOR İŞTE ULUSALCI EFENDİLER sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

cok enteresan bi gun oldu gunluk
tum gun hafif bi gogus agrim vardi, aksam 6 sularinda birden nefes aldirmayacak, yurutmeyecek bi hale geldi. 6 saat acilde kaldim, cok sukur temiz cikti kalbim, damarlar ciger falan, ama bulamadilar agrinin sebebini, cok buyuk ihtimalle panik atak benzeri bisey gecirmisim.
hala acayip agrim var acilde ilac vurdular, simdi de vicodin kullaniyorum, vicodin high olayi dogruymus lan gercekten simdi anlayabiliyorum house u euehue
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

cok enteresan bi gun oldu gunluk
tum gun hafif bi gogus agrim vardi, aksam 6 sularinda birden nefes aldirmayacak, yurutmeyecek bi hale geldi. 6 saat acilde kaldim, cok sukur temiz cikti kalbim, damarlar ciger falan, ama bulamadilar agrinin sebebini, cok buyuk ihtimalle panik atak benzeri bisey gecirmisim.
hala acayip agrim var acilde ilac vurdular, simdi de vicodin kullaniyorum, vicodin high olayi dogruymus lan gercekten simdi anlayabiliyorum house u euehue
penth hocam çok geçmiş olsun.birdaha uğramaz böyel birşey umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan olay o zaten. Miller kız birası, hafif bira, tat olarak da hafif olan cheesecake ile bağdaştırdım.

Ama Becks öyle mi ya? Sapına kadar erkek, erkek erkek kokar. Aynen sert görünüşü ve ağır tadı ile kaymaklı ekmek kadayıfı gibi. Doğru tercih genellikle ekmek kadayıfı.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Lan olay o zaten. Miller kız birası, hafif bira, tat olarak da hafif olan cheesecake ile bağdaştırdım.

Ama Becks öyle mi ya? Sapına kadar erkek, erkek erkek kokar. Aynen sert görünüşü ve ağır tadı ile kaymaklı ekmek kadayıfı gibi. Doğru tercih genellikle ekmek kadayıfı.
Bira dediğin meksika coronasıdır becks,fosters,miller falan hikaye ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...