Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

oh yeah, ne güzel geziyosun hayin. kiskaniyorum.

cok pis ders calisiyorum. arada kendimi bagira bagira sarki söyleyip sesimi kaydederken falan buluyorum, ya da evin icinde kosup (niyeyse artik) düsme tehlikesi atlatirken falan ama...
yuvarlanip gidiyoruz iste, matematik, kecilerim ve ben. bi huni eksik.
Sosyal ağlarda paylaş

1. bir toplu taşıma aracı ne kadar kötü kokabilir? kendimi kurbanlıklar arasında yolculuk ediyorum sandım.. öle kamyon yolculuğu da değil... şu avustralyadan gemi ile getirilen hayvanların otu boku biriksin yolculuk boyunca. öle bir koku... tepedeki havalandırmaya yakınlaşayım diye metrobüs içinde kingkong gibi yukarı tırmandım.
2.autoshow'a "otomobillerdeki gelişme mi? hiçbişi geliştirmiyorsunuz ki.. debriyajdan kurtulmanız neredeyse 100yıl aldı!smartglassı -ki binalarda bile 5sene önce kullanılmaya başlandı- koyduğunuzda "işte bu farklı oldu!" diyorsunuz. gelişmeden çoooook uzaksınız." diyen bi adamı bırakırsanız ne olur.. ha bi de orada bulunma sebebi de gezmek değil, yapılan toplantı bittikten sonra kendi işi için görüşmek.. ne olur ha neolurhaneolurha ne olur ha?
gider mercedes'te ve opel'di sanıyorum öteki de, adamların elinden ipad'i kapıp 20-25dakika onu gondikler.. diğer markaların tanıtım için koydukları dokanmatik ekranlarını kurcalayıp vakit geçirmeye çalışır..
en saçma tarafı ise dinlenmek için içine girdiğim otomobile, standart tanıtım amaçlı gelen kıza "araba ile hiç ilgilenmiyorum... sadece dinlenmeye oturdum. bu salaklarla uğraşmaktan siz de yorulduysanız siz de dinlenin hatta. ama arabadan bahsetmeyin" hedelemesiydi.
3.millet sadece arabaya oturayım da fotomu çeksinler diye gidiyor.
4.millet sadece "oha garı! hayatımda bi daha bu kadar güzel avratla konuşamam lan!" diye konuşmaya kasıyor kızlarla.
5.allah akıl fikir versin size. ne diyim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...