Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

ya bu arada jay leno show cnbce'nin şu ana kadar verdiği en berbat şey olabilir. new adventures of hede hödö'den falan bile kötü.. bittiği için inanılmaz sevindiğim king of queensten bile 1000kat kadar kötü bak..

bir de habire veriyorlar lan! adam utanır yayınlamaya..

çok kötü çok..

levrek yiyip uyuyayım bari
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bu havaalanı cafelerinin abv. ulan zaten faiş fiyat alıyosun bari adam gibi yap. karışık sandviç alırsın önden bakınca dolu, ısırınca arkası boş. ısırınca ayrıca ekmeğin bayat olduğunu görürsün...

bu ne lan hayvan herifler?! Bu paraya koca pizza alıyorum dışarda. yemin ediyorum kumanyayla gelecem bi daha uahsdudah
Sosyal ağlarda paylaş

arabadan nefret ediyorum..

evet..

nefret ediyorum derken, köpekten nefret eden ve alerjisi olan ve kendisine bol tüy döken bir köpek verilmiş, nefret dolu bir adamın nefret ettiği kadar nefret ediyorum..

ki bu nefreti toplasanız buradan alpha centauri'ye 1,3parsec yol olur.

çift geliş gidişli..

inşaaata başladık bile. ahahahahahahha

pfff
Sosyal ağlarda paylaş

sabah kapıyı kitlerken montumu giymediğimi farkettim kendi kendime söylendim içeri girip aldım.
evden çıktım 10dk kadar bankaya doğru yürüdüm ve oda ne parayı evde unuttuğumu farkettim yolun yarısından geri döndüm.
işimi hallettim eve dönüyorum o aradı ablası gelecekti buluşalım mı dedi mutlu oldum işlerimi halledip gittim.
yağmura rağmen süper bir gündü.
montumu unutacak kadar aklım havada yüzümde salak sırıtma saf saf oturuyorum nooluyor bana günlük :)
Sosyal ağlarda paylaş

Marl0_on said:

halloween kostümüne ihtiyacım var ne demek lan, entellektüel olucam diye napıcağınızı şaşırdınız artık.

entel mi? burdaki mantık silsilesini anlamadım. özenti falan desen bi nevi anlayacağım da adamlar oraya muhtemelen bira içip eğlenmeye gidiyor hellowin bahane
Sosyal ağlarda paylaş

sanirim ben o kariyer sevdasindan harap bitap düsmüs, yaslandikca enine dogru giden, kedisinden baska kimsesi olmayan kadinlardan olcam.
sonum böle olcak, evet =P
bu pesimist versionuydu. bakalim nolcaz hakkaten.

evet. ben o en ön sirada oturup durmadan not tutan nerdlerdenim, selam ehi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...