Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

çılgın çılbırcı gözaltında

gece gece çılbır yapan adamı emniyet güçleri gözaltına aldı. yapılan ilk sorgulamalarda pişman olmadığını belirten genç, "evde yemek mi yoktu lan!" sorusuna "napıyım abi canım çekti" diye cevap verdi. sorgunun ilerleyen kısımlarında "hem yımırta bu komser bey. içinde pritin var, kemiklere iyi gelir" diyerek kendini savunmaya çalışan genci polisler türk dil kurumu yetkililerine havale etti.

pritin ne allam ya, hem niye kemiklere iyi gelsin ki pritin.. aptal bu çocuk ya
Sosyal ağlarda paylaş

günnük bugün linuxun hakkaten plug and pray olduğunu ve "ben her işi yaparım aabey, eskisini tak onu çalıştırırım. yenisini tak onu da çalıştırırım" diyen anakartlarla kendisinin pek sevişemediğini uzun saatler sonucu irdeledim. ha nooldu, ide controller'ı iptal ettim sonunda inadı da bırakıp sata dvd sürücü aldım oldu bitti :D
Sosyal ağlarda paylaş

plug and pray

ahahahahah!

yağmur yağdığında yanımızdan hızla geçip bizleri ıslatan sürücüler. yaşadıklarınızı tahmin edebiliyorum... eminim ki anneniz sizi çok sevemedi. o kötü yıllarda anneniz başka adamları sevmekten size zaman ayıramadı, sizi kucaklayamadı... kasap irfan efendi, manav cevdet, bakkal rüstem.. herhangi birisi sizin babanız, bilemiyorsunuz. ki babanızı tanımadığınız için o da sizi sevemedi. babanızın taksici mesut olduğunu sandığınızda ise o sizi kaldırım kenarında birikmiş su ile ıslatıverdi..

ve şimdi tüm sevgiyi bu sanıyorsunuz.

yaşadığınız ıstırabı anlıyorum, ama 2dakika dışarı çıkar çıkmaz "dur kaldırımda yürüyen 10-15yayayı ıslatayım!" demeniz hiç normal değil.

inanın az önce edilen küfürler burada yazdıklarım gibi sevgi dolu ve anlayışlı değillerdi.. sadece annenizin parttime'dan yine fulltimea geçmek zorunda kalacağını belirteyim, bu yeterli olacaktır. ha unutmadan, bir de iyi haberim var; eğer kızın varsa o da iş sahibi oldu. gözün aydın!!

özetle, yayaları ıslatmayın hayvan herifler.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

plug and pray

ahahahahah!

yağmur yağdığında yanımızdan hızla geçip bizleri ıslatan sürücüler. yaşadıklarınızı tahmin edebiliyorum... eminim ki anneniz sizi çok sevemedi. o kötü yıllarda anneniz başka adamları sevmekten size zaman ayıramadı, sizi kucaklayamadı... kasap irfan efendi, manav cevdet, bakkal rüstem.. herhangi birisi sizin babanız, bilemiyorsunuz. ki babanızı tanımadığınız için o da sizi sevemedi. babanızın taksici mesut olduğunu sandığınızda ise o sizi kaldırım kenarında birikmiş su ile ıslatıverdi..

ve şimdi tüm sevgiyi bu sanıyorsunuz.

yaşadığınız ıstırabı anlıyorum, ama 2dakika dışarı çıkar çıkmaz "dur kaldırımda yürüyen 10-15yayayı ıslatayım!" demeniz hiç normal değil.

inanın az önce edilen küfürler burada yazdıklarım gibi sevgi dolu ve anlayışlı değillerdi.. sadece annenizin parttime'dan yine fulltimea geçmek zorunda kalacağını belirteyim, bu yeterli olacaktır. ha unutmadan, bir de iyi haberim var; eğer kızın varsa o da iş sahibi oldu. gözün aydın!!

özetle, yayaları ıslatmayın hayvan herifler.

trafikte önceliğin yayalar yerine otomobillerde olmasına da ayrıca kılım.. böyle yaya geçidin de arabaların geçmesini beklemekten nefret ediyorum. ya da yağmurlu bir günde durup yol vermeyen şöförlere selamımı iletiyorum burdan. eşek herifler sanki yağmurda biz değil de onlar ıslanıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...