Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Ractamainus said:

Ractamainus said:

eveeet pazartesiye proje yetiştirmem lazım. bugün evde hiç konsantre olamadım.. dedim bilgisayar başında malak malak oturacağıma, dışarı çıkıp kafamı dağıtayım.. ve çıkıyorum şimdi.

gelince çok pis çalışcam bak. söz. aha buraya yazdım.

olm allah belamı versin.

allah belamı verdi. oysa o kadar da ciddi söylememiştim allahım..
Sosyal ağlarda paylaş

abi türk telekom kadar basiretsiz, beceriksiz başka bir şirket olamaz..

yok bu dediğimden dava açsalar kaybederler, o kadar beceriksizler ki...

adamların call centerı arıyorum çalışmıyor!

bildiğin tüm iletişim yollarını kapatmış salakar.

güya telekomünikasyon şirketi. Telekomünikasyonun t sini dahi beceremiyorlar halbuki.

adamların call centerı meşgul çalıyor lan! ne saçma iş
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi türk telekom kadar basiretsiz, beceriksiz başka bir şirket olamaz..

yok bu dediğimden dava açsalar kaybederler, o kadar beceriksizler ki...

adamların call centerı arıyorum çalışmıyor!

bildiğin tüm iletişim yollarını kapatmış salakar.

güya telekomünikasyon şirketi. Telekomünikasyonun t sini dahi beceremiyorlar halbuki.

adamların call centerı meşgul çalıyor lan! ne saçma iş

abicim adamlar routerlarının local ipsini internete açmış ya. networkte ip çakışıyo bu heriflerin yüzünden. asdadsf. abi "172.18.1.1 Class B değil mi? LAN NİYE ULAŞABİLİYORUM BEN BUNA MAL TELEKOOOMM_!?"

diye söledim bunların mühendizlerine. Adamcağız da dumur oldu. IPTV için düzenlenen routerdan falan geçip bu adrese ulaşıyo. Adamlar yetememiş resmen. Verin ben yapiiim size IPTV anasını satiim.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük selam, bak şimdi biraz sana döküleceğim..

olm son iki haftadır feci çalışıyorum. ortalama günde 5 saatlik uyku uyuyorum ve gariptir ki o kadar da uykusuzluk çekmiyorum. sanırım motivasyonum üst düzeyde, ondan.

ofisten (şimdiki gibi) geç çıkmam ve eve gidince de çalışmak zorunda olmam, yine de rahatsız ediyor beni.. kafamı pek dinleyemiyorum. sanki hayat öyle geçiyor gibi gelmeye başladı. yani devamlı bir şey düşünmek zorunda kalıyorum ve zaman hızla geçiyor o anda.

öte yandan son iki haftada, çok hızlı bir adaptasyon süreci geçirdim. ve hızla bir şeyler üretmek zorunda kalmak, öğrenme eşiğini yukarılara çekiyor ki bu da iyi.

bugün bir proje üstüne konuşurken "business logic, layer,.." falan dedim laf arasında.. böyle türkçe konuşurken.. söylememle kendimden iğrenmem bir oldu. bazen böyle çıkıyor. garip hissediyorum.

neyse görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

yapmak istediğin şey ile yapabildiğin şeyin ve yapman istenilen şeyin çok farklı olması aşırı sorun yaratıyor ki biz bu soruna "naapıyom ben yaaaa?" ya da "napıyom olm ben!" diyoruz.

bu üzücü bir durum.

2000yılına dönmemi sağlayacak bir zaman makinesi icat edilirse sevineceğim...
Sosyal ağlarda paylaş

niye uyuyamiyorum ki ben simdi.
bence yedigim o igrenc alamanci dürümünün biraktigi vicdani etkiden dolayi olabilir.
bi de sekerli sos vardi icinde, abv.
hayir boyumdan büyük olmasini gectim.....
neyse had bye.
derslerim baslasin artik lütfen, issizlik bana yaramiyor deliricim.
hayir yüzmeye baslicaktim ama hastalandim, bogazim sisti.
cenabetim iste.
ayrica cenem düsük.
o yüzde...
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün ilk kez tek başıma lastik değiştirdim günlük
Arabada insan vardı ama biri hiç anlamaz o işlerden diğerleri de yaşlı kadınlardı. Hayır araçta ne nerde bilmiyorum da, buldum neyse.

Kriko ne güzel bi icat
Bu arada arada bir bijon anahtarınızı kontrol edin lan, adam hiç bakmamış, anahtarın dişleri ölmüş kim zorladıysa artık. Bide anahtar aradık.

Birde taksici dövücektim de şerefsizin tek delikanlılığı patinaj çekmek olduğu için gitti öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...