Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Dün babamları almaya gittim, babam anneme namazını çabuk kıl hanım geldi gelicek bizimkisi aç gelir şimdi o, ben sokağın başında bekliyorum falan diyip beklemeye kalkmış. Ben gecikince de annem aradı neredesin böyle böyle diye, uçarak gittim o konuşmadan sonra ehauhea. Özlemişim nan yeter bu kadar evin sessiz kaldığı ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

özlemişim kasetleri.
A yüzü, B yüzü... kişiye özel hazırlanan karışık kasetleri, kaset kaydetme ritüelini, pil gitmesin diye kalemle geri sarmayı...

yer yok diye eski kasetleri attım bugün de oradan aklıma geldi. son aldığım kaset 98 tarihliymiş, bruce abimin chemical wedding albümü, cdsi gelmemişti ve ben de bekleyemeyip satın alıvermiştim kasedini.

şimdi özenle seçilmiş şarkı sıraları, A yüzü, B yüzü kalmadı.. shuffle diyorsun ve çalıyor artık ne varsa..
Sosyal ağlarda paylaş

karışık kaset hazırlamak bir sanattı ama. zaten grupların da A yüzü giriş şarkısı vurucu olsun, sonra bi gelişsin harmoniler gibisinden kendine özgü şarkı seçimleri olurdu. şimdi o şarkı diziliminin önemi kalmadı gibi, son şarkı çaldıktan sonra 1dakika sessizlik sonra bonus track olurdu. albüm dediğin bir bütündü yani.

shuffle çıktı mertlik bozuldu. millet ambient üzerine arabesk dinliyor shuffle ile ve bunu dert bile etmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük mactan geldim abi,yoruldum baya hava cok sıcaktı bir macta bu kadar cok terledigimi hatırlamıyorum.
haftada 2 maclık performansım var günlük dagıtıyorum resmen
dün kuzeni kıramadım gittim 3 tane bira ictim yanında da doritos peynirli büyük paket,fıstık mide 2 katına cıktı bira berbat bisi :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...