Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Dun aksam simdi manowar girecek dedigim an manowar, ustune hadi bir de metallica deyince memory remains calmasi baya iyiydi sjfhshdjr. Kule baya predictable ve les bir yermis bir ara rasmus bile caldi sdf ama eglendim baya.

Sincik de kale manzarali evimde cayimi yaptim. Hazirlanayim da denize gideyim. OH^^
Sosyal ağlarda paylaş

Uykum yok. Yok... Yok... Ama uyumak zorundayım işte günlük. Çünküü artık eski dostlara dönüş ve sakinlik vakti başlıyor bir süreliğine. Bu dost da çok sevdiğim manyağın teki ve sabahın köründe buluşmamsı kavuşmamızı gerçekleştiriyoruz ve saatlerce vızıldanıyoruz. Onu geçmişten gelen bir arkadaşımla tanıştırıyorum ve yeni keşiflerimi geziyoruz. Görüşürüz günlük oki doki bay.
Sosyal ağlarda paylaş

günlükkkk nbr ya baya uzun zaman oldu bisiler karalamayalı buralara?neler yapıyosun bakalım,isler nasıl?
ben mi ehh iidir ya ne olsun,takılıyorum ramazan geldi iste oruc tutuyoruz.yalnız midem cok kötü durumda iftarda normal yedim abartmadan ama sonra tatlıydı,pastaydı ıvırdı zıvırdı sistim bi ara nefes alamaz oldum.yahu o kadar da yenmez ki dimi ama.sporu da bıraktım göbek yeniden kendini hissettirmeye basladı onu görünce canım sıkılıyo zaten,neyse ramazan gecsin spora devam edicem mutlaka.
baska mı neler yapıyorum napim ya seneye okul bitio iste onun icin is bulma kaygısı baya var ama bos durmuyorum calısmalara devam en güzeli de bu günlük calısmak ve okumak.aslına bakarsan 24 saat yetmio be günlük uykuyu mu azaltsam ne ama uykuyu da azaltınca gün icinde de cok yorgun oluyorum.bakalım ayarlıcaz.
o mu bilmiyorum,cok uzun zaman oldu görüsmeyeli,cok özledim hem de cok ama bosver olmazdı onunla olmadı da klasiktir ama isteklerimiz,hayattan beklediklerimiz farklı o yüzden asıl sebep daima bu olmustur taraflardan biri bunu anladıgı anda bitio zaten digeri de er ya da gec bunu anlıyo günlük.
uzun zaman oldu diyosun sen hala anlayamamıssın?anlayamamak degilde kabullenememek mesele,bu yüzden unutamıyorum aklımdan cıkmıo ama alıstım günlük bi zaman sonra alısıo insan tepki gösteremez hale gelio hani derler ya herseye alısır insan die aynen öle ne kadar önemli olsada,bırakamam,onsuz olamam desende alısıyosun hepsi tek tek gerceklesio.
melankoli takılıyosun yani?yo yo asla,yapmam gereken seyleri yapıyorum,bazıları gibi onu bahane edip hayattan kopmuyorum,biliyorum ki hayata sarılmassam daha da kötü olur herseyimi kaybederim.
günlük sanırım bu kadar yeter evet biraz doluyum ama yeter yapılıcak isler var,mücadele etmek var,savasmak var.varoglu var yani nese daha fazla sacmalamadan ben uzuyayım.tekrar paslasırız.bb..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...