Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

irin said:

hiç kıskanmıyorum tatil postları hiç ama. geçen sene de böyle oldu.en son tatil yapan en mutlu tatil yapan hem sdfg.hem baltik denizinde güneşsiz bronzlaşıcam ben bi' kere.çok kuul. 16 gün çok uzun zaman değil hem.

kandırmacalı post

Servis elemanı olarak tatil yapıcam ben de.
hayfayf
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, sonunda gidebildim Sertap Erener konserine, 1.5 saat sürdü ama kulaklarımın pasını sildi yeminle. Ama canlı performans sıralamamı etkileyemedi, benim için hala.

1) Nil Karaibrahimgil
2) Candan Erçetin
3) Sertap Erener

geliyor, ses/sahne performansı olarak. Onun dışında söylenecek tek kelime ise MUHTEŞEM olur.

Bideo vokalisti Zeynep Doruk, ne muhteşem bir sesi var, O'nun da Murat Boz gibi bi yapımcı tarafından keşfedilmesi, yada Sertap Erener'le beraber Yusuf Güney/Rafet El Roman gibi beraber albüm yapmaları şart. Sesleri aşırı yakın zaten birbirine ve çok temiz.

neyse günlük, sesim kısıldı zaten, hadi kaçtım.
Sosyal ağlarda paylaş

üstteki mesaja hitaben

iki kelime

Amy Lee, ya onu geçtim herkes herkesin sevdiği bişeyi sevmek zorunda değildir, nasıl ben sizin led zeppelin falan filan şarkıcılarınızı sevmiyosam sizde sevmek zorunda değilsiniz. Ama ben hiç bi zaman dile getirmediğim için sizden de aynısını isteme hakkım olduğunu düşünüyorum.

Amy Lee demişken;

yirim.

Sosyal ağlarda paylaş

artık milletin müzik zevkinin farklı olabileceğini falan da kabullenmek lazım. dert etmemek lazım.

aynı biçimde "eahuahe bunu mu dinliyon beağ?!" diyene, savunma gereği bile duymadan "evet" diyebilmek lazım. rahat rahat.

"EN İYİ MÜZİK DİYE BİR ŞEY YOK" DEDİ BİZZAT TEYZEMİN KIZI!

evet günlük, dünya daha güzel bir yer olurdu, yukarıdaki gereklilikleri yerine getirse insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...