Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 Death Knight

screwy

Öne çıkan mesajlar

Selam dklar 3.1 ile gelen yeni talent treeleri yeni rotasyonları dpsleri glyphleri konusalım.. hadi bakalım..

talent tree olarak bunu kullanıyorum http://talent.mmo-champion.com/?deathknight=23030205000000000000000000000000000000000000000000000000230230330003215203150013133151&glyph=222708060504&version=9767

rotasyon olarak da soyle dusundum artık ss de desecration yaptıgına gore:
ilk basta aynı: it-ps-ss-bs-bs-gargoyle-dc
ss-ss-dc-ss-dc
it-ghoul frenzy-ss-bs-bs-dc-dc
ss-ss-dc-ss-dc

plaguelerin suresi talentli 21 sn olduguna gore ve ss glyph takılırsa baya iyi bi dps cıkacagını dusunuyorum.. hep yeni ve kosturmalı fightlara girdim onun icin tam bakamadım dps cok mu dusmus aynı mı degil mi.. bi de frost dps spec gormek ister su deli gonlum guzel spec bulan olursa buraya lutfen yazsın :D

biraz once dummy de denedim 2,7-3k aralıgında gitti geldi dps im walla iyimi kotumu bilemedim(daha once hic dummy e gidip dsp denemedim=)) bi yorum
Sosyal ağlarda paylaş

dun bunu kullandım ulduarda fightlar bi acayip oldugu icin net rakam almak zor tabi.

0/10/51 (is yerinden acılmıyo gaming sitelar senni linkledigin sanırım)

Scourge strike yerine desiase glyph i kullandım (2 si arasında kaldım denemek icin) + death coil ve ghoul glyph leri.

3.09 da max 8-8.5 gordugum ss 11-12K larda vurmaya basladı, DC ise nerfe ragmen + Glpyh le dengeli gibi idi 7.5-8k da ondan geliyor.IT 1k vurmuyor bile, desec ground imba, sıkıstıgında death strikela 4-5k heallayabiliyorsun kendini (lazım bence)

Gargoyle 2.5-3k düz 4.5-5 civarında critler vuruyor, runic power ı 130 yapıp kullanırsan bayaa da kalıyor sonra pet vsvs...

vsvs 3.09 dakinden PvE olarak %10-%15 daha fazla Dps cıkıyo diyebilirim Unholy icin, ama MT 1 shot yatınca pek onemli degil tabi :P
Sosyal ağlarda paylaş

şu an işteyim.. akşam eve gelince yazarım tank specimi ve rotationımı.. ama şimdi hızlıcana bir şey sormam lazım..

3.1'den sonraki ibf glyphini biliyorsunuz:

said:
Your Icebound Fortitude now always grants at least 30% damage reduction, regardless of your defense skill.

normali zaten 20%.. peki defansın etkisi ne kadar? fazla araştırmadım nette ama def capped bir tank için gereksiz bir glyph olmuş gibi geliyor bana.. net rakamı nerden ogrenebilirim? ona gore kullanıp kullanmamaya karar vereceğim..

edik: bu arada, bug varmış şu sıralar.. bu glyph varsa önce 30% dmg reduction veriyormuş.. üstüne, def'in etkisini de ekliyormuş.. ne kadar doğru bilmiyorum ama eğer öyleyse, düzeltilene kadar faydalanabiliriz =P..
Sosyal ağlarda paylaş

ilk bakışta Desecration > Dark Conviction gibi geliyor çünkü %5 daha fazla dmg %5 critten iyi tabii ki. fakat o %5 daha fazla dmg yarattığın alanda durabiliyor musun boss fightta onu düşünmek lazım.

yeni boss fightların çoğunu oynamadım. oynayıp ona göre karar vermek lazım. şimdilik dark conviction > desecration bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:
ilk bakışta Desecration > Dark Conviction gibi geliyor çünkü %5 daha fazla dmg %5 critten iyi tabii ki. fakat o %5 daha fazla dmg yarattığın alanda durabiliyor musun boss fightta onu düşünmek lazım.

yeni boss fightların çoğunu oynamadım. oynayıp ona göre karar vermek lazım. şimdilik dark conviction > desecration bence.

her ss attığında yeni oluşuyor altında, yani yer dps yaptığında oluşuyor zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...