Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Codename: Gordon

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

hmm hala çıkmamış mı bu, martta bi bakmıştım buna en son ben.

tek kötü yanı flashla yapılıyor oyun. yani adamların haraketler falan biraz odun gibiydi demolarını falan izlemiştim, yani bildiğimiz platform oyunları gibi pek akıcı bişi değildi. neyse genede eğlenceli bişi olcak çıkınca :)[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun HL fanları tarafından yapılmış bir oyun. bir kaç ay önce bi yerde görmüştüm. Adamlar HL2'nin çıkmasını beklemekten sıkılmış oyüzden bu oyunu yapmaya karar vermişler.[signature][hline]I am a vision, I am justice
Never thought that I could love
Living in shadows, faded existence
It was never good enough

The first Levie of Paticik

Sosyal ağlarda paylaş

çektim ve elime geçen şey : Hayalkırıklıgı..

birincisi oyunu valve yapmış oo iyi fln dedim ama..
flashla yapıldıgı icin full screen ve bir o kadarda background'la beraber deliler gibi kastı. ama zevk kaçıracak kadar diil oynanmayacak kadar.. bir bakıyorum 10 sn önce verdiğim ileri geri ateş komutları daha yeni işliyor o derece yani..

ama espriler falan çok iyi o açıdan iyi olmuş mesela barneyle konuşurken dialog seçeneklerinde !! :D :D :) falan var :D diyince "this is not funny" falan diyo bu arada 2d ile de bayağı dalga geçiyorlar..

sesler 3d oyunun aynısı o da ayrı güzellik..

tek istediğim özelliği koymamışlar ama o da hev suitin sesi !!
major fractions detected!
(böle bişeyler diyodu tam hatırlamıyorum 5 yıl önce bitirdiğim oyun :P)[signature][hline]Leylek Blackice
Sosyal ağlarda paylaş

kontrol daha iyi olsaymış daha iyiymiş. yakında 1.6 yaması steam la birlikte çkar:)gerçi counter dğil o ayrı:D[signature][hline]I am a vision, I am justice
Never thought that I could love
Living in shadows, faded existence
It was never good enough

The first Levie of Paticik

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 20 Mayıs 2004 02:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende çok akıcı çalıştı valla..

ama flashle yapılmış gibi gözümkedi bana. flash olsa grafikleri daha kaliteli olurdu.. bunun grafikleri ise bulanık..

fena değil oyun, en azından half-life 2 beklerken, oyalar az da olsa.. bölümler hl2'den alınmış fena olmamış..[signature][hline]Vote Mr. Bilbo For President
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...