Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 ve 25man PVE yarışı

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:
worldofraidse girdim zaten yaymışsınız orda =)

"An interesting note; Method now only needs Mimiron's sigil to unlock access to 25-player Algalon the Observer!"

Aa hakkaten bu ne ya :) Siteye yazmisiz freya down die haha haberim yok :) Cok sessiz kaldik birileri begenmemis sanirim bunu, ben bi ogreniim bunun sebebini yazarim sizede.
Sosyal ağlarda paylaş

patinin yari official gultu vay ak olarak lan partymizi yapip aktik ortama on kisilik kulvarimizda

freya thorim hidir boyle piknik gibiydi, hatta hodir i neredeyse NPC lerden ayrdim almadan indirdik baya, freya gene cok dengeliydi, thorim ise sakaydi direk yani beklesek kendi kendine olebilirdi heralde lol

ama mimiron @##%$$#@%!

yani gecen hafta dogru duzgun normal modda cogunlugun ugrasamadigi bariz belli, kisa zamana forum mimiron 10 luk QQ lari ile dolup tasicak

lanparty yapiyoruz komunikasyon ve konsantrasyon had safhada
herkesin baglantisi super gecenin 3 u saat
herkes buffli ve flaskli
raidin ilevel ortalamasi 213 ve herkesde t7.5 var neredeyse 4 parca GC efendi ilevel200 e gore yaptik desede
herkesin skill leveli yeterli
p1 ile p2 %100 kontrol altinda p3 bitiminde healerlarin mana %80 lerde oluyor

ancaaak p4 un curcunasi hic oyle 10 kisilikte easy mode degil, DK larin atmasini gectim attigi roketlerin patlama range i hayvan gibi ve gerizekali blizz sarth 3D den ders almamis olucak gene boyle soluk kirmizi yapmis efekti, melee de roketleri gormek death and decay varsa imkansiza yakin

genel encounter zorlugu ise bir kisi oldugunde wipe yemek, 25 de 5-6 kisi kaybedip elini kolunu salliyarak bitiriyor millet videolarda 10 lukta ise tek member kaybi wipe demek

bunun yaninda bring the player not the class FEFESE ninde alakasi yok, p1 de tankin ustundeki baski sartharion 3D deki ile ayni gibi, raidde 3 damage reduction atabilicek adam yoksa zor illa healer olarak bir priest ile bir paladin goturucen yaninda

thorim freya ve hidir in az bufflanmasi mimiron un hafif nerflenmesi lazim 10 kisilikte en azindan sartharion daki void zone alr gibi daha belirgin hale gelmesi lazim roketlerin, su haliyle mimiron easy mode da bile adamlarin butun sozde dizayn prensiplerine ters bir boss hic oyle bring the player not the class degil

boyle giderse Icecrown 10 luk gelirse asil onu hard mode temizliyen guild isim yapicak, 25 lik 10 luktan kat kat kolay lol
Sosyal ağlarda paylaş

Vezax'ın trashleri esir aldı iki gündür. Blizzard çok küfür yedi şahsen benden. Sen dungeonın her köşesine teleport koy, git Vezax için koyma, bi de eşşek kadar yolu yürüt. O da yetmesin allah gibi trahs daya. O da yetmesin packleri birbirinin içine geçir. Sonra bi de bu moblardan birine fear attır.

Bi packi kesersin arkasından faceless patrole baslar. Gelir raidde zaten mana azken iyice siler gecer. Boyle delirten bi trashe rastlamadım daha önce, bayılttı resmen. 3 kere deneyebildik bossu %40'a indirdik, arkası tekrar trash.
Sosyal ağlarda paylaş

bu ulduar trashi harbi dert ya

yani alışıosun temizledikçe ilk antechambera girince auriayanın orda ki trashlerde wipe yemiştik bi süre sonra freya nın ordaki trashlerde kapınca sorun yok ama mimironun trashleri harbi kasio ki hepsi nerflendi. ama allahtan teleporter koymuşlar mimirona da uğraşmiosun.

o VAY AK lan partysinde ben de mevcuttum viktorun dediklerine katılıroum fakat NERFLenmesin be, sevmiorum nerflenmesini tabi ki blizzardın dedii o herkes contenti görsün felsefesine aykırı biraz şu mimiron da. Yani çok güzel ayarlamışlar hani baya pratik yaptık o ilk 3 phase için 4. phase de de karambol bilmemne yattık biraz daha uğraşsak bence kesilcek ve tam da ayarında bi boss. Sadece sorun o ilk phase de dedikelri gibi tank ıayakta tutabilmek için paladin priestin o CD lerini sıra sıra kullanmak gerekio o da yani zorla belli class çağırmana neden oluo. Bi de o roketlerin düştüü yerin melee range de belli olmama durumu var tabi.

Ama genel olarak çok sevdim valla ulduarı naxxdan çok daha eğlendirio beni. Sanmıoyrum hardmodeları bitirelim algalonu keselim ama bizim gibi casual guildlerin amacı böle biraz heyecan olsun content görelim oluo ki bence çok ii başarmışlar. Hemen de bitmio ayrıca =) uğraştırıo
Sosyal ağlarda paylaş

nihlathak said:
Mortis said:
worldofraidse girdim zaten yaymışsınız orda =)

"An interesting note; Method now only needs Mimiron's sigil to unlock access to 25-player Algalon the Observer!"

Aa hakkaten bu ne ya :) Siteye yazmisiz freya down die haha haberim yok :) Cok sessiz kaldik birileri begenmemis sanirim bunu, ben bi ogreniim bunun sebebini yazarim sizede.

abi sizin sitenin adres http://www.method-guild.co.uk mi? acamiyorum sayfayi.
Sosyal ağlarda paylaş

10luktada raid 4k aoe yiyor frozen blowsdan 25 likle ayni
frost res gear 25 liktede gecerli ki tipik bir 25 likte en az 3 tank oluyor tank kaybindan saftin kaymiyor
gene 25 de MT ne 3 dedicated healer verme sansin var ama 10 lukta assign ediyorsun en ufak bir terslikte wipe yiyorsun healerlarin cok daha dikkatli olmasi gerekiyor

mimiron 10 luk 25den kat kat zor olmasinin yegane nedeni yazdim, adam kaybetme luksun yok plasma 3 kere geliyor tanka bu 3 cooldown u 10 kisidemi bulmak daha rahat yoksa 25 kisidemi?
10 kisilik bir gurupta priest healer olma ihtimalimi daha yuksek yoksa 25 liktemi

gene 25 de 3-4 paladin var sacrifice atabilicek 10 kisilikte bir veya 2 dir en fazla bu rakam

dah sayar giderim
tankin ustundeki baskiyi %20 civarinda indiriyor blizz 10 25 den 10 a inerkene
ama 8 healer vs 3 healer hesabi yapmiyor
scrub hesabi yapmiyor
3 scrub ilk lavda oldugu halde 25 sarth 3d yapabiliyorken tek adam oldugunde 10 sarth 3d yapamaman gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Blastta niye cooldown kullanıyorsun? Ben hiç blastta ölmedim eğer healerlar salak gibi mayınlara basmadıysa. Ki basmasınlar zaten; evet raidde salak çoksa 10 luk daha zor olabilir. Hodir'de de aynen; hata yapmazsan damage yemezsin. Sen diyorsunki aptal çok; 25 kişide 2 kişi ölürse birşey olmaz; 10 kişide 2 kişi ölürse %100 wipe. Ama mesele ölmemek zaten; geri kalanını elitistjerks'e iki kere girmiş her maymun yapabilir.

Benim gördüğüm; 25 man 10 man'e kıyasla gear istiyor. BiS gearde healerler oom oluyorlar; tanklar 1 shot oluyorlar. 10 man de öyle bir durum yok. Scrub meselesine eyvallah.
Sosyal ağlarda paylaş

abi naxxtan sonra ezmode bekliyodun galiba viktor. alışmışsın herelde orda 6-7 kişiyle kek bossları kesmeye :)

10man elbette hata kabul etmez. ama bu 8 kisi yapılamayacak anlamına da gelmez. skill lazım. ayrıca mimiron'da cooldown kullanmaya gerek yok. tank yatıyosa healerların sucudur. orada cooldown varsa atılır, o da isi garantiye almak icindir.

bi de healerlar mayına nasıl bassın abi yuh, melee range'de ne isi var healerın? koskocaman oda.esit aralıklarla 3 healerı dagıtıcaksın bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...