Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

braid

Gazanfer

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
gecen gun aldim demin bitirdim, oyun cidden cok keyifli, yalniz o kadar abartilacak sekilde zor degil. Odalardaki mekaniklere alistiktan sonra her puzzle parcasi icin ne yapman gerektigi assagi yukari belli oluyor, ondan sonrasi senin execution'ina bagli. Ha bazi yerler kan kusturdu, oyuna ara verdigim zamanlarda odanin diger ucundaki kettle'i golgeme getirtebilsem diye hayallere daldim o ayri
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Hellhound +1.
Oyunda sonra oynadıgım bikaç platform oyununda ölünce shifte bastım. Bişey olmadı =(
İnanılmaz öğlenceli bi oyundu. Oyunun bulmacalarının güzelliği çok karmaşık yada zor olması değildi ama senin o evrenin sistemini cidden iyi anlayabilmeni gerektiriyodu.
Müziklerine zaten yorum yapmıyorum muhteşem müzikleri var. Çok rahatlatıcı.
Oyunun sonunu ağzım açık izledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Dev verdi oyunu yeni ben de sonunda oynadım yeni de otobüste bitirdim. Çok fena oynatıyo oyun ve bulmacaları çözünce kendini çok zeki hissettiriyor. Walkthrouhgya bakmadan da gayet geçiliyor. Bi tek bi yerde dev bana ordan iki kere zıplıcaksın dedi ama bölümün son hamlesiydi artık o.

Hikayesini anlamadım üzerine de düşünmedim. Ama metroya yetişmeye çalışırken şurdan gitseydim daha kısa olurdu diye shifte basmaya çalıştım olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
sabonis said:

daha ortalarına bile gelmedim bir hayli zor. bunu walkthrough'ya 1 kere bile bakmadan bitiren varsa helal olsun. pek sanmıyorum bölelerin çok olacağını ama baya kastırıcı birşey. uğraşamıcam şahsen, onun yerine bam güm adam döveceğim oyunları oynuyorum :D

ben ben ehe, sırf laptopa kurdum, 2 güne yaya yaya oynadım serviste dönüş yolunda ve okulda, internet bulamadığım için bakcam lan diyip de bakamadım.

süpermiş ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
abi yeni başladım bende,

OLAĞANÜSTÜ

yalnız bazı yerlerde aşırı sinir bozuyor.

hele bir yeri 15 dakika denedim. Ardından sinirlendim Youtube'a girdim baktım,

abi yapmaya çalıştığım şeyi yaptı adam tek seferde ve geçti. Sinir katsayım arttı falan çıktım oyundan

10 dakika sonra dayanamadım girdim geçtim direk falan sadfsda

feci eğlenceli ya
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...