Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

www.ihlsozluk.com

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

internette dolasırken denk geldim,bazı baslıkların altına girilen entryler cok dikkatimi cekti paylasmak istedim

baslık izmir

nam-ı diğer gavur izmir...e başbakanımız da böyle buyurduysa doğru demektir.ammavelakin onları da doğru yola sokmak biz inananlara düşmekte.

(axl rose 08/04/2009 12:31 ~ 08/04/2009 12:32) (nick e gel)

gavur olmayı savunan ve buna özenen garib insanların yaşadığı şehir. her şehir kendine gurur duyacağı ünvanlar alır, bunlar gavur ünvanını kendilerine layık görmüşler.

(mercure 08/04/2009 17:16)
Sosyal ağlarda paylaş

Off çok abartıldı bu site yaa. Olamaz mı yani. Ortak özellikleri veya ilgi alanları olan insanlar bir araya gelip sosyalleşiyorlar. Aynı liseden olanlar lise sözlüğü açıyor, ünililer üni sözlüğü, satanisler satan sözlüğü falan. Bunlar da böyle bişi açmış ki gerçekten ihl li birisi mi açtı yoksa bunun sözlükte ve internet camiasında getireceği infiali ve toplayacağı hitin getireceği adsense gelirini düşünen kurnaz biri mi açtı o da belli değil.

Abartmayın ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ah ah molla diyarı ben daha önce görmemiştim orayı. Bunlar pc ve neti nasıl kullanıyor ya :P

Şu dincilerin kendilerini doğru görmelerine hastayım. İnandıkları din doğru herkes yanlış ve herkese karışıp onları kendileri gibi düzeltmeleri olmazsa olmaz bir ihtiyaç. Onlar saygısızlık yaparken sorun yok sonra sorunca hoşgörü vs diyorlar işte o kısmı çok seviyorum. Çok sevimliler ya (:
Sosyal ağlarda paylaş

kemalist bir kızın içkisine ilaç atmak
kapan!

1.
son derece yanlış ve tehlikeli bir yöntemdir.
bir kız hangi ideolojiden olursa olsun, eğer ona ilgi duyuyorsak, delikanlı gibi mertçe isteğimizi ortaya koymalıyız.
entrika hile peşinden koşmamalıyız.
koşan karşısında beni bulur.

what ?

edit:

birde şu var

sözlükteki bayan üstadlar
kapan!

1.
iki adet x kromozomuna sahip olmalarından ve ihl sözlükte yazmalarından mütevellit böyle bir makama ulaşmış kişilerdir.

bana özel mesaj yoluyla ulaşmaları rica olunur.
(hulagu 10/04/2009 21:36 ~ 10/04/2009 21:41)
( #18139 )
2.
(bkz: açık mı kapalı mı)
(sude mey 10/04/2009 21:39)
( #18158 )

adsfsad birde şu var troll olduğu belli
#
( #18216 )
#
(bkz: dostum mümine yazmışsın ama abisi çıktı)
(iceman 10/04/2009 22:15)

dsfsdfds
Sosyal ağlarda paylaş

Hacked:)

döneceğiz. ama şunu da eklemek lazım, bir takım ucuz insanın buldukları bir şifre ile içeri girip 'sözlüğün onlara verdiği yetki kadar' eğlenirken, bıraktıları ip'lerin ve özel mesajların kendilerine mahkemede şahitlik edeceklerini unutmuş olmalılar. yaptıkları şeyin hesabını hukuğun önünde verirken de aynı şekilde eğlenip eğlenemeyeceklerini merak ediyoruz? aynı zamanda şunu da gördük ki ne yazık ki saldırıyı kalabalık bir grup yapmış ve bunun için gece yarısına kadar beklemişler. yani tamamen planlanmış bir 'baskın'dan bahsediyoruz. nereden bu kadar nefrete sahip oldukları belli olmayan bu güruha arkalarında bıraktıkları izler için teşekkür ederken, sicillerine yazılacak bu suç hadisesi ile nasıl hayatlarını sürdüreceklerini sormadan edemiyoruz. zira ihl sözlük olarak bu işin arkasını asla bırakmayacağız.

Komik insanlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...