Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WOW'u Birakir Misiniz?

DiadanLocke

Öne çıkan mesajlar

Walla yaklasık 1 aydır oynamıyorum wow'u ama accountuda kapamadım.Guildteki arkadaşlarda ısrarla guildten atmamışlar :S diğer arkadaşların dediği gibi freeOnline Mophların hepsini + trial account veren tüm online morphların hepsini oynadım :S fakat büyük bir laf vardır " Tilkinin dönüp geleceği yer yine Kürkçü dükkanıdır" diye şuan aynı o durumdayım. Anime + dizi + film +manga felan herşeyle zaman geçirmeyi deniyorum ama yinede büyük bir boşluk var.Ayriyetten wow'dan iyi oyun olmadığı için sanırım oyunda raid felan yapmam ama yinede oynarım diye düşünüyorum. Diablo 3 çıksa süper olacak tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

valla wow u bıraktım acc yi sattım :) wow u bırakma çabasındayken warhammer oynadım 5 para etmez dedim sildim gitti:)şimdi aoc oynuyorum ,aoc ilk başlarda çok zevkli gelmeye basladı(combat sistemi ,ftality falan vs..) şimdi 41 lvl barbarian var fakat kastıkça zevkim kaçmaya başladı ne bilim o ilk bastaki zevki vermiyor sanki. wow un o kendine ozgu grafiklerini,kendine has atmosferini ozlemeye basladım. yahu şu wow u yerinden edicek kadar iyi bir mmorpg çıksada oynasak ama yok hepsi patlak çıkıyor be kardeşim:D
Sosyal ağlarda paylaş

ben wow u çok uzun zaman önce bıraktım.

bırakmadan önce pve endgame raiding olayını en üst seviyede yaptım, BG ler senin, arena benim dolaştım, world pvp zamanlarını da pvp serverında yaşadım. yani görmediğim yapmadığım şey kalmadı.

açıkçası bi yerden sonra hepsi bayıyor işte, ki nerdeyse oynamadığım mmo yok ve başında beni en çok tutmayı başarmış mmo wow dur.

kısacası oyunun içeriği önemli ama esas kimlerle birlikte oynadığın çok önemli. bizim heavy RP guildi dağılmasaydı halen devam ediyor olurdum.
Sosyal ağlarda paylaş

Devilmanta said:
Wow diğer oyunlar çıkarsa bırakılır. Nasılki hala diablo2 oynayanlar varsa. wow oynayanlarda olacaktır.

Ne şimdi bu. Bin kişi demiş başka oyunları oynadım bırakamadım diye. Sanki sen bırakabiliceksin. Wow kafasında bi oyun çıkarsa ancak bırakabiliriz. Yoksa the end olan oyunla wowu kıyaslayamazsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:
sc ve d3 için değilde gerçekten sıkılmış durumdayım şu an, yapacak bişey yok oyunda.2-3 aydırda hiç oynamadım zaten

aynı nedenden bıraktım ben de. level kasma özürlülüğü de stack olunca kasım sonunda level78de baydım. 2 ay okul mokul giremedim, sonra da oynayasım gelmedi. arkadaşlarla kafede 1 el dota attık, o akşam wow accyi dondurdum. hala da kapalıdır acc.

ama yine de, raiddeki bir arkadaşımın ekranına bakınca hala içimde o raid heyecanı, commandlar potlar hazırlık evresi ready check boss fight falan, bir kıpırtı oluyor. ama o kadar yani, kalkıp da heyyttt lan diyip açmıyorum accyi. biliyorum bayıcam çünkü 2 gün sonra tekrardan. keşke 4 yıl öncesine dönüp de level 35 olup tarren millda allylara low level wrathlerimi atabilsem.

d3 gelince ben wowu dotayı değil de daha çok hayatı bırakmayı düşünüyorum, en azından normal zorlukta oyunu bitirene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni bir oyun için harcayacak vaktim ve isteğim yok açıkçası. Ghostcrawler geldiği andan itibaren (~1 yıl) oyunun içine ettiği için Arthas'ın kulağını çekip babaya el kalkmaz demeyi bekliyorum. Sonra servetimi yoksul azeroth halkına bağışlayıp puff olacağım. Ha olurda birileri GC'yi kovarsa bak o zaman işler değişir ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...