Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

1 sardamiysa 2 de sarmaz
ayni oyun cunku
tek frk 2 3 silah fazlasi war
bide senaryo farkli

dalga mı geçiyon abi. Resmen karşılaştırılamayacak derecede farklı oyun bunlar.
1.sini bende yarıda bıraktıydım aşırı sıkmıştı. Daha sonra 2 güzel dediler aldım yükledim vs. Oynamadan önce 1.sinin summarysini okudum, ending vidyolarını filan izledim öyle başladım.
Ama hani çok aşırı bi bağlantı da yok açıkçası. Altair ve top hakkında biraz bilgi kullanılıyo 2.de o kadar...
Aşırı derecede severek oynadım yani bide...
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi karışmasın, Altair ilk oyunda animusda oynattığımız asasin atamız idi. Konu desmond ile devam ediyo, bizim real world elemanımız işte...
Burda Ezio diye bi tane yeni yetmeyi yönetiyoruz.

1.yi oynamak o kadar da çok şey katmıyo 2. açısından en basit bir özet bile yeterli olur bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

Yok abi karışmasın, Altair ilk oyunda animusda oynattığımız asasin atamız idi. Konu desmond ile devam ediyo, bizim real world elemanımız işte...
Burda Ezio diye bi tane yeni yetmeyi yönetiyoruz.

1.yi oynamak o kadar da çok şey katmıyo 2. açısından en basit bir özet bile yeterli olur bence.

spoilerda bi özetlesen çok iyi olurdu :P
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Blacksmith/Doctor/Tailor/Art Merchant daha iyi itemleri, daha ucuza satıyor.

Diğer yapılar villanın değerini arttırıyor.
Upgradesiz 20dk'da 3k para gelirken, full upgrade haliyle 20dk'da 12k para geliyor :p

sen full upgrade yapmamışın hacı... git bütün paintingleri armor vs al 20 dakikada 55k para geliyor şu anda ben milyonu zorluyorum feather kovalarken 10 tanede feather kaldı video zorliyim diyorum o da bahyar bildiğin zaten feather hediyeside gereksiz biraz sıkıntıda girip topluyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca truth marklarını bulamkta çok kolay şu şekilde oyunda görev vs yaparken zaten tarihi ve oyundaki kişilierin evleriyle villalarıyla karşılaşıyorsun documentsta locationsda sanırım evlerin portrelerinin sağ üst müydü sol üst müydü neyse üstünde kırmızı oyunun logosu var. Bu logo o binada truth markı var demektir çık tepesine araştır eagle visionla işte
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...