Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepelek Buluşması aile fotoorafları

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Gerçektende alkolsüz olması banada çok kodu..

Bi ara alkol olayına girmek lazım +18'lerle..

Lasatami abi, hiç çakmıyomuşsun pinpondan ben onu anladım..

Hayır, iyi hoştuda çok kısa ve manasız bir buluşma oldu, bi dahaki sefere şöyle iyi ve planlı bir şekilde yapılırsa kimse böyle "hede" diye kalmaz..

:)

Fallen'ıda gördük askere gitmeden, age of wonders oynuyomuş askerde bile adam, ulen yahu :)

Caine "milleti dövecem tutmayın" diyodu gelmeden önce, geldikten sonra ise kimseyi dövememenin yanında aşırı derecede ter komasına girdi kendileri lasatami ile pinpon maçından sonra..

Las abimizin terli bir şekilde fizban'ı öpmesi ve fizban öküzünün kontrpiye girip "şey.. ben" falan olması güzel sahnelerinden biriydi...

Tekdüze bir adım oldu bu buluşma ama ilerde belkide ayak izlerimizin başlangıcı olabilir..

Sevgiler, Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

gelecek buluşmaya söz bir masticore getirecem yanımda :)

bir turnuvada izmirden gelen bir oyuncu daha masticore denilen kartı görebilme şansını bulamamış ve ilk oyununu kelimenin tam anlamıyla öküzün biri ile oynayacakdır oyuna başlamak için masaya oturduklarında aralarında geçen konuşma

-yaw masticore die bir kart varmış böle ortamda fırtınalar estiriyor...
-nee masticor muuu... herkez peşindeee bak açayım görürsün
(no comment)[hline]DİKKAT !!!

I seek deer
Sazanlar Kulübü müracat formu
Sosyal ağlarda paylaş

Uleen loows +18 ihtimal yok girmeye en küçüğü benim laa
orda :-) bende sizden umut bekliyodum bana miller alırlarla bara felams sokarlar böyle aralarında kaynarım diyem
zate en ufak ben kaldum öyylem herkeze 2 metre aşağıdan bakıyom :-P[hline]Ben kimmmiyim Ben Olymposun en Baba Adamı
:rock:Sir Lancelot:rock:
Never Forget
I rule 4EVER
:lol: :-P :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...