Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepelek Buluşması aile fotoorafları

Volfied

Öne çıkan mesajlar

ehe olm ben gidiom ewe bi baktım agacla aynı boyda bi adam bakıom bakıom bi yerden tanıom dedim bunu sonra yaklastım biraz yandan bi ses emreeeee die kim olacak kamermiş o da hemen iliştim yannarına annadımki o agac boylu adam fizban kafamı olabildigince kaldırdım we meraba dedim o da yere baktı..bikaç saniyelik tanışma sürecinden sonra bi akadas daha kim oldugumu sordu ben soledim ona sormadım arada beremi gordum..aralarından sıyrılıp ona da bi meraba dedikten sonra dige karizma arkadasları süzdüm we direk dolmusa dogru rush yaptım...arada slipknot tshirt lü arkadas gozume carptı sunna bi kanka oluyum dedim sonra saate baktım we ew gitmeye karar werdim....böylelikle arcane le tanısamamıs oldum =)[hline]SATILIK CiLLOP GIBI ELEKTRO GiTAR[yeniden satılık]
Sosyal ağlarda paylaş

Buarada ben vapurla dönerkenki ilk defa görüyorum kaç kere bindim vapura heralde bu sefer ortada durduğum için yada belki yeni koymuşlar 3 tane yazı

- Emercensi Çıkış
- Halat Mahaline Girmeyiniz Tehlikeli ve Yasaktır
- İskele verilemden atlamak yasak ve tehlikelidir

Bu üst üste geçirdiğim 3 şokdan sonra inince kendimi toparlamak biraz zaman aldı :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 31 Ağustos 2002 21:02 tarihinde demiş ki:
ewt ehe
çok karizma oturdu hatta dedim kesin sarmadınız beyler diyip gidicek fln :)[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

dedi sahidim :P[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
Please, I demand respect... For I am Costanza, the lord of idiots! - George Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 31 Ağustos 2002 21:26 tarihinde demiş ki:
zed değil, zeth norr la caine yaptılar maç ..

zed bomonti oto yıkamaya gelmek için ankaradan gelmiş falan değli yani :)[hline]Scientia non est potentia, quae prologum potentia solidum est.

Hayda nası ozaman bana Zeth dedi ben onu Zed anladım :) sonra onun yerine oturanı Zeth-norr sandım cahillik işte napalım wastiyi çok merak ediodum gelmedi :P nası kasınç bi insan oldunu göremedim :P

[Bu mesaj Ardeth tarafından 31 Ağustos 2002 21:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

birincisi o kalas değil odun
ikikncisi welinde paraları sayan amca tam sayarken "evet kim para ödemek istiyor" gibi bomba bir cümle sarfetti o na yarılmışdım :)
o kalasa hala bir isim bulamadım haydar diuyecekdim çok böle klasik kaldı siz bi isim bulun odunuma...
*!hemen yanında duran odununu sım sıkı kavrar*
bi de son karede dünyaya paralel olarak poz verme becerisini uygulayan (:-p) benimdir... ama bayaa bi asabi çıkmışım wallaha birine kızmadım o sırada öle olmuş...

bi de keşke odunun resmini çerkerken klanlı tarafını çekseytdin be hoca... nese ben şimdi kanlı tarafından bi resim çekiim pzt tab ettirip koyiim ortama...

son olarak... eğer yanınızda odun taşımanız gerekirse bi poşete koyun... belinize asma olayına girmeyimn bayaa acaip oluyor otobüsde biri sordu
-evlat ne yapacaksın bununla?
-oyacam amca oymacıyım ben oyma sanatları sınavına hazırlanıyoprum
-haaa bizim zamanımızdada böyle oyma işleri yapılırsdı esasında benim de böle.... bla bla bla bla[hline]DİKKAT !!!

I seek deer
Sazanlar Kulübü müracat formu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...