Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sartharion 3 drake normal mode 76 saniye de indirildi.

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

quixef said:

Ha DPS/TPS output diyor yanlış anlıyorsun diye ısrar edenlere, diğerini de diyor, okumayı bilin. Diğer yandan, konuya katkınız olmayacaksa ve sadece alan yetkilisi birilerine yarım bilgiyle ve armorynin hatalarıyla yükleniyor diye tezahürat yapacaksanız baştan yazmayın.

konu sartharion 3d ile ilgili sen hala tkp bıdı bıdı yapıyosun. prot palalar tkp de çok iyiler ve %90 olarak en yüksek onlar görülüyo istisna olarak aradan çıkmış olabilirsin napalım yani her oyuncunun oynayış stili farklıdır. sen geçebiliyosan ne mutlu sana.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef size saldırmıyorlar iddanı sunum şekliniz ve iddanın doğruluğu tartışılır
olay şudur diyoruzki 2 kere 2 dört siz diyorsunuzki hayır değil ben hesapladım 5 çıkdı sizin hesabınınız 5 olması gerçeğin 4 olduğunu değiştirmez
Geardan 211 block + 1085 strden gelen block ile aşağı yukarı 1100 gibi bi block value kazandırıcak size ap hit ve expertiseniz idare eder ama paladin eşit hatta daha yüksek tps statlarını daha düşük gear ile yapabilirken Skill/stat/scale değerlerinin farklı olması yüzünden sizden fazla tps yapacakdır (bakınız 9696 rotasyonu) burada anlatılmak istenilen budur.
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:
Regalya bir numarasın :D

Yok benim konuyla ilgili tek sıkıntım şu tür mesajlar. Konuya katkı yapın dedikçe coştu insanlar.

Ha, Patchwerk ne alaka diyenlere de, genel olarak TPS te paladin daha iyidir iddiasının cevabı olarak öne sürdüm onu, Patchwerk malumunuz, hem DPS hem TPS karşılaştırmak için dış etkenler olabildiğince az olduğundan oldukça iyi bir boss.

Neyse, benim derdim kimseyle atışmak filan değil tek dediğim tüm genellemeler yanlıştır. Neyse, daha fazla gerilim yaratmadan ortamdan çıkayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Lexius said:
quixef said:

Ha DPS/TPS output diyor yanlış anlıyorsun diye ısrar edenlere, diğerini de diyor, okumayı bilin. Diğer yandan, konuya katkınız olmayacaksa ve sadece alan yetkilisi birilerine yarım bilgiyle ve armorynin hatalarıyla yükleniyor diye tezahürat yapacaksanız baştan yazmayın.

konu sartharion 3d ile ilgili sen hala tkp bıdı bıdı yapıyosun. prot palalar tkp de çok iyiler ve %90 olarak en yüksek onlar görülüyo istisna olarak aradan çıkmış olabilirsin napalım yani her oyuncunun oynayış stili farklıdır. sen geçebiliyosan ne mutlu sana.

tkp ne yav :D
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce kestik bu yöntemle çoğunluk caster; 2 mage 1 lock 1 spriest 1 boomkin 1 fury 1 retradin 1 ele shaman; holy pala healing feral druid tank. 82 saniyede indirdik; kolay; perfect setup bile istemiyor. 6750 dps ben yaptım; 6000 diğer mage.

druid tps sorusuna da cevap olsun; bu dps'e rağmen kimse overaggro yapamadı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

55 / 0 / 16 affli specc; 3008 dps yapmış; tankın bile altında kalmış. :D

Ben arcane oldum; diğer mage frostfire scorch için. Innervate ile falan o 82 saniyenin tamamında arcane blast spamladım. Son anlarda altımda void zone çıkmasa 7k üzerinde geziyordu. 5 tane arcane mage ( yada 1'i fire olsun ) 1 boomkin 1 ele shaman 1 spriest al git cepte achievement. Deli gibi zerg damage yapıyor arcane.
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:
valla biz sartharion'u keserken feral druid tank 4k dps yaptı; ama bazı oyuncular genelin üzerindedir bilemem pek araştırmadım. Başka feral tankla da oynamadım son zamanlarda.

E 4k tank yapmış, 3k lock yapmış. ikisi ortalama 3.5k yapıyo. Diğerleri çok mu imbaydıda dps ortalamasını 4k civarına çektiler? Yoksa hemen hemen herkes bu kadar mıydı dersin?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...