Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fetullah Gulen Turkiye'ye donuyor

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Fethullah Gülen Hoca Efendi bu milete cok büyük hizmetler yapmiş türk cumhuriyetlerinde ,afrikada ,amerikada ve dünyanın bir çok yerinde İstiklal Marşımızı okutan miletimizi anlatan , dinimizi anlatan Türk Milletine ve Dinimize çok büyük hizmetler yapmış İslam Dinine bu kadar ilgi duyulmasına sebep olan, materyalist felsefenin temellerini sarsıp yıkan dünyamizda ender yatişen lider insanlardandır bu millet için tek bir çivi çakmayan insanların ona dil uzatmaya hakkı yoktur Bir gün bu dediklerinizden pişman olucaksınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Fravinlaşmayın bu nedemek durup dururken imandan çıkıyorsunuz yazıklar olsun bu kelimenin ne kadar büyük bir günah olduğunu bilmiyormusunuz haşa hiç bir insan ben ALLAH'ım diyemez, kendine gel çünkü sende benim gibi etten kemikten bir insansın sana diyeceğim son söz bu halde ölürsen telafisi yok dediğin bu sözden pişman ol,tevbe et, üzüntü duy ALLAH'tan aff iste yoksa sonun iyi olmaz ALLAH kendisine şirkle gelenleri kesinlikle afftemeyeğini söylüyor tevbe et vaz geç beni buraya yazı yazdığıma pişman ettin keşke ben bu yazıyı yazmasaydım da sende o kelimeyi söylemeseydin.
Sosyal ağlarda paylaş

sakaryali said:
Fethullah Gülen Hoca Efendi bu milete cok büyük hizmetler yapmiş türk cumhuriyetlerinde ,afrikada ,amerikada ve dünyanın bir çok yerinde İstiklal Marşımızı okutan miletimizi anlatan , dinimizi anlatan Türk Milletine ve Dinimize çok büyük hizmetler yapmış İslam Dinine bu kadar ilgi duyulmasına sebep olan, materyalist felsefenin temellerini sarsıp yıkan dünyamizda ender yatişen lider insanlardandır bu millet için tek bir çivi çakmayan insanların ona dil uzatmaya hakkı yoktur Bir gün bu dediklerinizden pişman olucaksınız.

maalesef eksik bilgiyle donatmış abilerin seni, sakaryalı şakid efendi. masallarla yıkanmış beynine bir ışık olması açısından söliyim, feto hiç bir zaman "Türk milleti" demez, o "ümmet" der. kendisi Türklüğe düşmandır, osmanlı öncesi Türk tarihini yok sayar ve aşağılar. çünkü derdi amerikan boyunduruğunda yeni bir osmanlı kurup, başına halife olmaktır.
bence hiç rahatsızlık vermeye kasma buralarda, başka sitelerde geçir ortalığı karıştırma görevi saatlerini.
Sosyal ağlarda paylaş

Admin bu konuyu sil tüm yazılanları sil, kilitle burayı kimse yazmasın rica ediyorum nerden yazdım ,keşke yazmasaydım millet neler yazıyor yazıklar olsun lütfen rica ediyorum admin ALLAH aşkına sil bu konuyu tamamen. Kimse daha fazla yazamasın son kez yazıyorum Fetullah Hoca Efendi hakkında işlediğiniz günah kul hakkını ihlaldir. O'na dil uzatırsanız, kul hakkı ile gidersiniz ama bir insan sizin dediğiniz o tehlikeli kelimeyi söylerse ALLAH'a kendini şirk koşmuş olur firavunun durumuna ve akibetine düşer tevbe etmeden ölürse ALLAH affetmez tevbe edin. Admin rica ediyorum bu konuyu ALLAH rızası için tamamen sil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...