Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 nisan

Aiko

Öne çıkan mesajlar

bugun taksimden 3 4 kutu yere atınca patlayan bombalardan aldım. yarın okulu kana buluycam AHAHAHAHAHAHAHA bunu en son lisede yapmıştım, sınıf hocamın kafasına kafasına fırlatmıştım, kadın hamileymiş fenalık fln geçirmişti disipline gitmiştim sonra. bakalım yarın neler olcak :D

siz napcaksnız ??
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:
olm akradaş aradı beni
yarın dedi geliyom dedi otogardan al beni dedi
ama 1 sinas şakası yapıp keklermi acaba diye düşnüüyom
gitmiycem galiba
kalsın otogarda gelirse
antalyayıda bilmiyo ki sorun o.

asdasd gelmezsede sen 1 nisan dersin
Sosyal ağlarda paylaş

şu beşiktaşlı elemanın digitürk müşteri hizmetlerini aradığı ses kaydını alıp, ÇARŞIAA diye bağırdığı ve erman toroğluna küfür ederek coştuğu kısımları kesicem. sonra arkadaşların telefonuna mesaj sesi yapıcam kısıtlı kadromla. derse 45 saniye kala olacak tabii bu. sonra sesini açıp geri vericem.

dersin ortasında, hepsine birer mesaj.

hoca "çocuklar bakın biyokimyasal proseste çöplerin geri dönüşümünde..." diye konuşurken, arkadan;

"ÇARŞIAAA"
"BÜTÜN ÇARŞI ARKAMIZZDAA"
"BEŞİKTAŞ DÜŞMANLARI SİZİİ. HEE ŞEREFSİZLER"

seslerini duymak.

paha biçilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:
lan hiç sevemedim şu 1 nisanı ya

hayır kim buldu bi karşılıklı gelsek çok temiz şaka yapacam da ütopik tabi.

yarın devamsızlık hakkımın kalmadığı ingilizce dersine gitmeyip hocaya apriiiiiiiiiiiiiiiiilllll 1 diye mail atmak istiyorum da o amerikalı naif adam beni ilk gördüğünde şraklı nah çekerse diye de korkuyorum. oha lan hayatla ilişiğim kalmaz o vakitten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok akıllı arkadaşımın biri saat 10dan beri arıyor msj atıyor sabah 8-9 da yattığımı bildiği halde. Merve kalk maliyetten quiz yapıcak hoca 13.30 da o zamana kdr çalışıyoruz biz diye. açtım telefonu yaklaşık 20 kere aradıktan sonra açtım telefonu. eğer o küçük beyninle 1 nisan şakası yapmaya çalışıyorsan gelir seni öldürürüm o kampüste kimse de yapma diyemez bi cinnet herşeyi halleder dedim.tamam ya yok bişey dedi kapattı. şaka yapmaya çalışıomuş aklınca olan benim uykuya oldu :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...