Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gülün !

Aforoz

Öne çıkan mesajlar

yARDIM
Ankara'da, adamın biri işine giderken birden anormal bir trafiğin içine düşer. Trafik bir milimetre bile kıpırdamamaktadır.
Bir süre sonra arabasının yan camına birisinin tıkladığını görür ve camını açar.
-Ne var, ne olmuş acaba?
-Teroristler Tayyip Erdoğan'ı yakaladılar. Eğer 1 milyar TL verilmezse üzerine benzin döküp yakacaklarmış!
-Yaa?
- Evet. İşte onun için herkesten biraz yardım topluyoruz.
-İnsanlar ne kadar veriyor ortalama olarak?
-Valla, yaklaşık olarak 5'er litre.

TERÖRİST
355 AKP milletvekilinin hepsi birden aynı uçağa binmişler, ama uçak teröristlerce kaçırılmış. Teroristler, istedikleri fidye verilmezse,
her saat başı bir milletvekilini serbest bırakacaklarını ilan etmişler.

KİMLİK
Bir çiftlik evine davet edilen Kenan Evren, Orhan Gencebay ve Tayyip Erdoğan aynı anda kapıya gelirler.
Kapıda bekçi tarafından karşılanırlar. Bekçi güvenlik konusunda sıkıca tembihlendiği için gelenlere kimliklerini sorar.
Gencebay:
-Beni herkes tanır. Bak sazımda elimde. Sazım benim kimliğimdir.
Bekçi, 'Tamam sizi sazınızdan tanıdım. Geçin', der.
Kenan Evren:
-Ben Marmaris'te resim yapıyorum. Herkes beni tanır. Bak paletlerimi de getirdim. Belki burada da resim yapacağım.
Bunun üzerine Bekçi, 'Tamam sizi de tanıdım. Güzel hanımların resimlerini yapıyorsunuz, siz de geçebilirsiniz', der.
Sıra Tayyip Erdoğan'a gelince, Erdogan:
-Ne kimliği, artistlik yapma lannn..!
Bekçi bu kez, 'Tamam, Başbakanım, sizide tanidim, sizde geçebilirsiniz', der.

DEVLET SIRRI
Vatandaşın biri Taksim'de duvara bir metrelik harflerle 'Tayyip Kafasızdır' yazmış . Adama 10 yıl ceza vermişler.
Bir yılı, kamu malına zarar vermekten; dokuz yılı, devlet sırrını açıklamaktan.

TEŞEKKÜR
AKP'nin kuruluş yıldönümü törenleri sırasında bir ihtiyar taşıdığı pankartla ilgi çekmiş.
'Çocukluğumuzu bize bağışlayan Tayyip'e teşekkürler... '
İhtiyarı sorguya çekmişler.
-Sen kiminle alay ediyorsun? Sen çocukken Tayyip henüz doğmamıştı bile
-İşte onun için teşekkür ediyorum ya...

HASTA BAKICI
Tayyip akıl hastanesinde konuşma yapıyormuş. Bir kişi dışında dinleyicilerin tümü alkışlamış.
Tayyip, alkışlamayan kişiye dönerek:
-Siz niçin alkışlamıyorsunuz?
Adam:
-Ben deli değil, hastabakıcıyım.

İSABET
Şehit cenazelerini karşılamak için Anadolu illerinden birine giden Tayyip, top atışıyla selamlanmış.
İkinci atıştan sonra yaşlı bir kadın polise sormuş:
-Niye ateş ediyorlar, evladım?
Polis açıklamış:
-Tayyip geldi de...
-Vah, vaaah! İlk atışta isabet ettiremediler demek
Sosyal ağlarda paylaş

tayyip dava açar.Biliyorsun bir diktatörü mizah malzemesi yapmak vatan hainliği ile eşdeğer.En azından 80 sene önce böyleydi.Bizde 80 sene öncesini yaşadığımız için AKP hükümetiyle.Muhtemelen vatan hainliğinden yargılanacaksındır.Geçmiş olsun.Fake account falan affetmez tayyibin adamları bulurlar ipini.İP ini pazara çıkarırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:
tayyip dava açar.Biliyorsun bir diktatörü mizah malzemesi yapmak vatan hainliği ile eşdeğer.En azından 80 sene önce böyleydi.Bizde 80 sene öncesini yaşadığımız için AKP hükümetiyle.Muhtemelen vatan hainliğinden yargılanacaksındır.Geçmiş olsun.Fake account falan affetmez tayyibin adamları bulurlar ipini.İP ini pazara çıkarırlar.

EVET ABİİ
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...