Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seçim Toto

inprc

Öne çıkan mesajlar

bazı ilçeleri sadet kazanabilir onun dışında genelde %5 fln alamaz bile. akp bence 40larda alacaktır istanbul kesin akpnin. ankarada öyle.izmir chp. artvinliyim genel seçimde akp chpyi yıktı gibi büyük ihtimal bir kaç ilçede akp alabilir ama merkez chp diyecektir. kocaeli çok zor... kıl payı bir şey olacak ama akp çok pis organizasyon yapıyor büyük ihtimal kazanacaklar. mhp bazı illerde ve ilçelerde başarılı olur dspde aynı şekilde ama genelde oy oranları düşük çıkacaktır. neyse genel görüşüm şöyle olur
akp %35-40 arası
chp 25-30
mhp 15-20
dtp 5 fln güneydoğuda bazı iller ve ilçelerden
sp 1
diğerleride yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

İzmir'i CHP rahat alır.Eskişehir'i de Büyükerşen'in kazanacağını düşünüyorum.
Ankara'da Gökçek önde gidiyor,ama durumu çok riskli.CHP seçmeni Mansur Yavaş'a yönelirse direk kaybeder Gökçek.Yani ben milliyetçilikle zerre alakası olmayan biriyim,ama bu seçimlerde Ankara'da olsam Mansur Yavaş'a oy verirdim.Gökçek'in mutlaka defolması gerekiyor.Sıralamada 2.giden kimse Ankaralılar ona yüklenmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

Yav anlamıyorum neye göre Gökçekten kurtulmak isteyenler mahsur yavas a yönelsin diyorsunuz?

Şimdi Melih Gökçek bundan önce zaten mhp nin olan sağ oylarıda aldığı için kazanmıyormuydu..
Geçen seçimde solda 3 aday olduğu için ve sol oylar bölünüp sağ oylar bölünmediği için aradan fark atarak çıkmadımı?

yani burda olay sadece daha önce aldığı oyları almaması yeter Ankara için ayrıca birileri birilerine kayıcaksa bu Mhp oylarının daha yüksek bir orana sahip olan CHP ye kayması ile mümkün olur..

Gökçek in paçası tutuştu bugün ilk defa gördüm ankaranın dört bir yanını "Gökçek Gidecek,Sol Gelecek" diye donatmış aklı sıra Ankarayı sol bir partiye bırakmayacak kararsız sağ oyları çekmeye çalısıyor çünkü biliyorki o sağ oyları alamazsa kazanması hayal olur..

Ama Mhp ninde adayı güçlü bir aday vede Ankara halkı gerçekten bunaldı artık bu adamdan ben çok ümitliyim açıkcası ankaradan..
Sosyal ağlarda paylaş

bişey fark ettim ben,

aydın doğan akp'nin karşısına saadeti çıkartıyor. baya bi mitinglerini falan gösterio haberlerde. akp nin dinci oyları saadete kayıcak biraz.

ekonomiden akp ye oy verenlerde azalcak, çünkü kriz var. ekonomi çok kötü.

bence baya bi düşebilir akp nin oyu
Sosyal ağlarda paylaş

Kocaeli'de AKP'nin kazanması ciddi anlamda çok zor,krizden çok büyük darbe aldı ve eski AKP'liler bile sevmiyor.Hatta minibüs şöförleri bile arkalarından sayıyor :)

Özellikle vaatleri yüzünden olsa gerek,yok efendim 5 yıl sonra bugün Kocaeli'nin 3 tane yeni barajı olacak,her çocuğun bir bilgisayarı olacak,Gölcük'e kadar kesintisiz MONORAY sistemi olacak ki sinemada gördüğüm kadarıyla körfezde suyun üstünden geçecek! ve Kocaeli Avrupa'nın spor merkezi olacak ... bunlar sadece bazıları

Uçan adam Sabri ile seçim kampanyası yaparsan böyle olur
Sosyal ağlarda paylaş

Voys said:
bişey fark ettim ben,

aydın doğan akp'nin karşısına saadeti çıkartıyor. baya bi mitinglerini falan gösterio haberlerde. akp nin dinci oyları saadete kayıcak biraz.

ekonomiden akp ye oy verenlerde azalcak, çünkü kriz var. ekonomi çok kötü.

bence baya bi düşebilir akp nin oyu

http://www.sabah.com.tr/video_detay,2a8e37ed7f93fabbcb7dd5e2686a6e12~1.html
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:
Kocaeli'de AKP'nin kazanması ciddi anlamda çok zor,krizden çok büyük darbe aldı ve eski AKP'liler bile sevmiyor.Hatta minibüs şöförleri bile arkalarından sayıyor :)

Özellikle vaatleri yüzünden olsa gerek,yok efendim 5 yıl sonra bugün Kocaeli'nin 3 tane yeni barajı olacak,her çocuğun bir bilgisayarı olacak,Gölcük'e kadar kesintisiz MONORAY sistemi olacak ki sinemada gördüğüm kadarıyla körfezde suyun üstünden geçecek! ve Kocaeli Avrupa'nın spor merkezi olacak ... bunlar sadece bazıları

Uçan adam Sabri ile seçim kampanyası yaparsan böyle olur

dostum merkezde öylede oradan uzaklaştıkça akp aşırı güçleniyor öyle böyle değil. kursa gittim full akp asdlasd belediyelerin kursları var devlet kurumları aynı şekil akpli paso. ben büyük ihtimal kadrolaşmışlardır diyorum chp bu şekilde anca seçim zamanı organize oldu akp ise kaç yıldır tüm kurumları kullanarak organizasyon yapıyor. adamlar ne biliyim sabah sporunu bile bir parti aktivitesi haline getirmiş. şimdiki belediye başkanıda daha önce karşı tarafta çalışmıştı oradanda akpye oy gelecek. merkeze göre düşünme derince mesela çok daha muhafazakar bir ilçe. sadet alacak gibi duruyor ama belli olmaz yine diğer mahalleleri bilmiyorum... körfezde mhp dp akp kapışıyor büyük ihtimal orayı alamayacaklar herşerilik olaylarından dolayı. benim için farketmez :D sefa sirmende hemşerimizmiş kadir topbaş gibi :D şimdiki başkanıda babam tanıyordu ama bir işimize yaramadı ne burs veren var ne işe alan :D oyda kullanamayacam burada zaten kim kazanırsa kazansın...

bir de şu ankarada mesela mhpnin oy yüksek çıkıyor ya ben eminim o adamlar gökçeğe verecek :D baktılar chp kazanıcak gibi mhpninde kazanamayacağını biliyorlar akpye verecekler şimdi sırf adaylarını desteklemek için konuşuyorlardır böyle. genel seçimden öncede bir sürü miting yapıldı sonra akp %47... mitinge katılan adam akpye verecem fln diyordu sonradan :D ben o yüzden medyanın gazına insanların isyanına inanmıyorum. yine aynı şey olacak. herkes hak ettiği lideri taşır sırtında :D
Sosyal ağlarda paylaş

hmm tabii ki zaten çevre ilçeler çok etkiliyor izmit'i,belediye kurslarında vs. zaten AKP'lilerin doluşması normal,genelde de hepsi kendi taraflarının öğrencileri dolu.

Garip bir şey aslında,kimle konuşsan,kimin konuşmasına kulak misafiri olsan AKP sux,seçim zamanı gel AKP'ye oylar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...