Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Angry Video Game Nerd (taklitlerinden sakının)

Horizon

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar burada avg fag diye başlık vardı. Ama burada vereceğim farklı ve orjinal olanı. Bunlar cidden izlenmesi gereken ve özellikle eski toprak olan arkadaşlarımızı ilgilendiriyor. Yani atari , commodore , sega gibi eski konsol zamanlarındaki oyunlar ve konsolların kendileri ile ilgili.

Buraya seçmece bazı video linklerini vericem normalde 3 sezonu var ve devam ediyor bölümleri. Tavsiye ederim , iyi seyirler :).

Sega 32x

batman part 1

batman part 2

bugs bunny (10 numara)

halloween (jason geliyor bu bölümde)

texas chainsaw

atari 5200

Ben bukadarını koydum arkadaşlar. Aynı sitede birçok bölümünü bulabilirsiniz. Eski consol hastalarının bu videolarda çok eğleneceğini ve güleceğini garanti ediyorum :). Sakın es geçmeyin (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şu angry video game fag'i izledim ve 10 saniye içerisinde kapattım sanırım. AVGN'nin orijinalliği onda yok, çok çakma. O yüzden AVGN'nin ayrı bi konuda olması taraftarıyım ben de.
Artı evet, Commodore/Amiga oyunu niye incelemiyo bu, 99'da aldım ilk PC'mi, 93-99 arası Amiga dönemim oldu nice anılarım geçti belki unuttuğum oyunları falan inceler de hatırlarım aslkjfh
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:
Abi şu angry video game fag'i izledim ve 10 saniye içerisinde kapattım sanırım. AVGN'nin orijinalliği onda yok, çok çakma. O yüzden AVGN'nin ayrı bi konuda olması taraftarıyım ben de.
Artı evet, Commodore/Amiga oyunu niye incelemiyo bu, 99'da aldım ilk PC'mi, 93-99 arası Amiga dönemim oldu nice anılarım geçti belki unuttuğum oyunları falan inceler de hatırlarım aslkjfh

Genelde kendi sitesinden istekler üzerine inceleme yapıyor. Yani kimse ona amiga veya commodore çıkart demiyor , herhangi bir oyun söylüyorlar genelde , talebe göre o da inceliyor :). Yoksa adamda gelmiş geçmiş tüm konsol ve pc ler mevcut :).

Philips cd console var bir bölümünde. Belki hayatınızda duymamışsınızdır bile. Meğersem ilk cd destekli console muş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Kojiroh said:
Metal Gear'ı izledim bu sabah, fena olmamış yine :)
Hatta ekran başında ben sinirlendim resmen. Inventory'i açıp kapayınca etraftaki adamlar respawn mı olur lan akjlsf

Aynen ya , insan çıldırır. Her öldüğünde baştan başlamasa neyse de , direk baştan başlatması tamamiyle isyanları oynatır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...