Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

SuSaNoO said:

bi şey sorucam. hani deniyo ya jamie yedi diyara nam salmış kılıç skilleriyle. bu syrio ne oluyor o vakit?

ya syrio diğer kıtadan gelme, seven kingdoms a tanınan biri değil.
bir de zaten syrio'nun tarzı westeros a çok ters...

bir de jamie sonuçta en zengin ailenin oğlu. haliyle ünü var...

Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:

SuSaNoO said:

bi şey sorucam. hani deniyo ya jamie yedi diyara nam salmış kılıç skilleriyle. bu syrio ne oluyor o vakit?

ya syrio diğer kıtadan gelme, seven kingdoms a tanınan biri değil.
bir de zaten syrio'nun tarzı westeros a çok ters...

bir de jamie sonuçta en zengin ailenin oğlu. haliyle ünü var...

ikisi kapışsa nası olur merak ediyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Birde en merak ettiğim dizinin can alıcı konusu ilk başta gösterdikleri gizemli ırk mı olacak acaba. Öyle olursa o ırkı olaya çok ağırdan dahil edecekler 3-4 sezon sonra tam dahil olurlar. Buda kötü olur. Niye kötü olur eğer gizemli ırkın reklamını çok yaparlarsa ve sonra piaysaya çıakrlar olaylar gelişip sonuçlandıktan sonra diyelimki diziyi uzatmak istediler yeni konu buldular asla çok reklamını yaptıkları konu akdar tutmaz. Bizde ulan dizi misyonunu tamamaldı falan deriz ilerde. Mesela superantural kıyamet konusu 5. sezonda patladı stargate eskiler 9. sezon. Ve şimdi supernaturalda yaratıkların ölünce gittikleri yer yeni konu ama kıyametin gölgesi altında kaldı eski tadı vermiyor. Çünkü 5 sezon kıyameti bekledik.

Gizemli ırk olaya daha hızlı dahil olursa artık ejdarhalar mı olur başka ırkalr mı olur denizin ötesininde ötesinde başka kültürler mi malzeme olarak kullanılır bilmiyorum ama onların hafiften reklamını yapıp ileriye konu taşımaları lazım.

Tabi bu marvel hikayesi ben okumadım herşey kitabına uygun yapılıyorsa yapacak bişey yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

zaten 7 sezon için kitap var. şimdi ilk girişler yüzünden 1 kitap 1 sezona sığabiliyor ama mesela 5. kitap 1500 sayfa olarak gelecek. ve serinin ortasında aksiyon çok olacağından 2 sezona yayıp uzatabilirler gerekirse. ki gerekecek diye düşünüyorum çünkü 7. kitap yetişmez yoksa. kısacası 8-9 sezona kadar kitabın gideri var ve bi zahmet daha fazla uzatmasınlar =) yarıda bırakmasınlar fazlasında gözümüz yok =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...