Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

abi bu dizinin güzel olmasının sebebi olayın gerçek hayat gibi olması.

iyiler kazanır durumu yok. kötüler kazanır durumu da yok.

kazanan kazanmış oluyor. sonra kaybedebiliyor falan.
nefret ettiğinizi sevebiliyor, sonra nefret edebiliyorsunuz.

e bi spoiler da yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sevmek sevmemek değil abi. swimming with sharks quote'u vardı imzamda bir aralar. "life is not a movie..." diye giden senin söylediklerinle benzeşen, ama yani ben swimming with sharks'la ilgili

spoiler olabilir

"yeaa iyilik kazanacak diye bekliyosun ama hiç de öle değil"

desem olmaz. misal usual suspects'te ben diyorum katil şu, izleyen adam diyo o değil. tamam katili söylemiyo ama zaten kaç kişi var. diğeri o zaman diyosun yok o da değil diyo. ben böyle arkadaşı... (söz meclisten dışarı)
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

Cersei'yi niye Lena Headey oynuyor ya =( kitaptaki gibi gıcık olamıyorum karaktere =)

Aynen ben de kitaptakinden cok daha sempatik buluyorum Cersei'i. Gerci karakteri daha iyi gosteren bazi sahneler de eklenmis(mesela Bran'in basucunda Catelyn ile konusmasi ve son bolumde Robert ile konusmasi) ama asil is Lena Headey'de. Kadinda asil bir hava var ve fazla gicik olamiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

cersei baya tas gibi sahane bi hatun, gorunusunde bisey yok ki. ama kadinin gulusu bi garip, agzinin kenarlari assa donuyo gulunce.

zaten görünüşü çok iyi olduğu için söyledik bizde. kızmak istiyorum ama kızamıyorum =)

RamsesII said:

ya ben çok merak ediyorum biri bana özel mesajla nede filan ne olacağını sakat mı kalacağını filan söyleyebilir mi?

bence bunu yapma. özel mesaj gelirse de açma. önemli sahneler var feci spo verebilirler =)
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

cersei baya tas gibi sahane bi hatun, gorunusunde bisey yok ki. ama kadinin gulusu bi garip, agzinin kenarlari assa donuyo gulunce.

barbu said:

içi yansıyor dışına. kalleş karı

RamsesII said:

ya ben çok merak ediyorum biri bana özel mesajla nede filan ne olacağını sakat mı kalacağını filan söyleyebilir mi?

özel abi sakıncalı olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...