Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ya ben son sezon

Finaline kadar yaşar diyordum bu adam off off diziye başlama sebebim öldü lan!

İyi tarafı 1 hafta merak edicek bişey kalmadı gözümde normal bir diziye döndü boş zamanalrında otur seyret.

Ayrıca

Savaş sahnesi yerine cücenin dramasını dinledik. İlk bölümde çok kral dizi olacak diyordum hayal kırıklığına döndü. Full drama anasını satayım savaşmış fantaziymiş tarihmiş bilmem neymiş alayı yalan çıktı.

Sosyal ağlarda paylaş

abi... spo! //gerge

Amerikada oyuncular arasında ciddi bi ayrım var dizi oyuncusu ve sinema oyuncusu diye, sean bean sinema oyuncusudur,öyle uzun soluklu 50 yıl sürücek bir dizide yer alması beklenemezdi. Bu yüzden böylesi efsane bir role 1 sezon oynayacak bu tarz bi adam bulmaları normal.

Ayrıca dizide kimin oyunculuğunu beğenmedin ki bu şekilde eleştiri yöneltiyorsun anlamadım,fahişe rolünde Sibel Kekilli izliyosun ne kadar eleştirsek de ödüllü falan oyuncu Sibel Kekilli diye dalga geçilen kadın.
10 numara dizi diye başlamıştım hala da aynı fikirdeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Amerikada oyuncular arasında ciddi bi ayrım var dizi oyuncusu ve sinema oyuncusu diye, sean bean sinema oyuncusudur,öyle uzun soluklu 50 yıl sürücek bir dizide yer alması beklenemezdi. Bu yüzden böylesi efsane bir role 1 sezon oynayacak bu tarz bi adam bulmaları normal.

Ayrıca dizide kimin oyunculuğunu beğenmedin ki bu şekilde eleştiri yöneltiyorsun anlamadım,fahişe rolünde Sibel Kekilli izliyosun ne kadar eleştirsek de ödüllü falan oyuncu Sibel Kekilli diye dalga geçilen kadın.
10 numara dizi diye başlamıştım hala da aynı fikirdeyim.

amaaaa

Diğerleri kötü demedik ki abi ben diziyi ilk buldugumda tanıtımda Sean Bean başrol falan diyordu atladım. Meğersem yalanmış. Ayrıca savaş sahnesinin olmaması kotu. Kitapda da yoksa illa dizide de bi savas sahnesi konmayacak diye bişey yok. Dizinin ilk bölümü beklentileri baya yükseltti hatta ilk 5 bölümü öyle diyeyim. Ama gidişat baya kötü. Full dramaya döndü. Biliyorum birileri çıkacak izleme LAN dizime laf etme falan diye saçmalıyacak yine. Ama dizi bildiğin dramaya bağladı. Yok oda olsun ama kötü yani şuanki gidişatı. Bide çok kızdım ben Sean Bean ölünce =(.

Flassh

Abi kitaba görede ne bilim çok şaşırdım adam ölünce kitabı bilmiyoruz sonuçta ben Sean baya oynar sanıyordum çok şaşırdım ölünce. Şuda var bir üst mesaj haklı olabilir şu açıdan Sean Bean uzun süreli bir rol olmadığı için kabul etmiştir belki dizi rolunu onada saygı duymak lazım. Ama kursagımızda kaldı bea

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...