Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

abi hiit sıkıcı gelemez, ölsem de kurtulsam diyorsun yorulmaktan

Fly said:
proteini güne bölünce heba olması gibi bir durum yok mu...

demişim,
2 hafta arkadaşım normal yedi ben de gün içine dağıttım öyle bir deney yaptık, eşeklik etmişim 3 ay spor çıkışı yumularak. ilk başladığım dönemdeki artışlar seviyesinde görüyorum neredeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

@Maedhros,

Vücut geliştirme yapmak yerine yüzme veya su topu yap o zaman. Yani en çok istediğin spor ne ise ona yönel. Ama ikisini beraber ciddi olarak uzun süre devam ettiremezsin. Ağırlık antrenmanları zaten sert geçer, üstüne su sporları zaten çok kuvvet gerektiriyor ve yorucu. Ondan çok zor yani. Düşünsene önceki gün göğüs idmanın var. Destekli falan abanıyorsun hiç basmadığın kiloların altına giriyorsun. İdman sonunda kamyon çarpmış gibisin. 12 saat bile dinlenemeden ertesi gün hop su topu antrenmanı. Bitersin yahu.

Dersenki ben su topu veya yüzme yapıcam yanında hafif hafif fitness yaparım. Sen bilirsin tabi. Ama kendini zorlayacaksan işin zor.
Sosyal ağlarda paylaş

@perfectionist

abi önce pirinci bekletmen gerekiyor kız arkadaşının dediği gibi, o safhadan sonrası benim anlattığım gibi. ben o kısmını biliyosundur diye geçmiştim :) aynen orda söylediğin gibi bekleticeksin önce, ardından makarna yapar gibi yapıcaksın, hani dedim ya 10dk bekliyceksin diye en sonunda, işte o sırada da üstüne kağıt havlu örtüp, kapağını kapatıcaksın. demlenme diyolar ona :) pilavı demliyceksin yani. zaten zamanla ne kadar su koyman gerektiğini anlarsın, tam çektirmek için, onun bi ölçüsü var, işte 1 bardak pirince 1.5 bardak su o da. bu şekilde yaparsan tam lapa lapa bi pilav yaparsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

@throine,
Vallahi bende hergün 500gr'lık kutuyu götürüyorum nerdeyse. Hiç bıkmadım şuana kadar. Doğru baharat kombinasyonu ve yoğurt her yemeği yenebilir yapıyor.

@Kemarlos,
Öyle muhteşem bi tadı yok ama gidiyor yani. Makarnadan iyidir her türlü. Birazdan dolaptan çıkarıp tüketicem bakalım bekleyince makarna kadar çekilmez oluyor mu görelim :)
Sosyal ağlarda paylaş

İşin yeme tarafında sorun yok benim için, zevkle yiyorum genelde öğünleri; ama sosyal kısımda sorun çıkıyor bazen. Dışardaysam ızgara şeyleri tercih etmeye çalışıyorum çoğu zaman. Ama işte herzaman tutmuyor. Veya 3 saatte bir tıkınmam gerekiyor. Dışarda uzun kalınca sorun olabiliyor. Herzaman da yanımda taşıyamıyorum öğünleri.

Biraz sosyal hayata darbe vurabiliyor özetle. İyi ayarlamak gerekiyor herşeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

roah lipo 6 blacke geri dondum hydroxycut fena etti beni. sanirim kullandigim diger kimyasallarla sorun olustu lipo daha sakin davraniyor bunyeye.

nedir kullandiklarim simdi derseniz :)

lipo 6 black
animal pak
gaspari superpump 250 (gym zamani)
bsa n.o. xplode off gunlerde dietary supplement olarak kullanacagim bugun buldum gaspari SP 250 ancak no xplode da guzel aralarinda fazla fark yok gibi ancak gaspari onceligim.
muscletech nitro tech hardcore whey protein , creatine vs karisimi bisii.
Sosyal ağlarda paylaş

aminoasit, protein tozu bunları her daim kullanabilirsin. Creatine - Tribulus tarzı ürünler öle ara verip kullanılıyor. O yüzden Protein tozu veya aminoya istediğin gibi başla. En kötü 1 hafta basic vücudu ısındırma programı yap sonra ana ağırlık programına geçince başla aminoya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...