Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

karluk : guzel siteniz var tebrikler

forumda sunu sormussun :

Bu fotoğrafları yazı alanına nasıl otomatik sığdırıp sadece tıklanınca büyütülecek hâle getireceğiz ya..? Bilen varsa söylesin de öyle yapayım.

http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=70&t=561803

buna benzer daha guncel addonlar ile yapabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler Kanuni, bir şeyler yapmaya çalışıyorum ve sağolsunlar her geçen gün de kitle büyüyor.

O sorunu şimdilik phpBB ayarlarından hallettim, eklenen resimlere önizleme yaptırıyorum. Ama resim çekildiği zaman küçültmeyecek sanırım, birazdan denerim. Onun içinde add-onlar falan varmış ama ben hiçbi şey anlamadım onlardan :S Uğraşıyorum zaman buldukça.

Böyle güzel forumlardan da feyz alıyorum yani, temiz ve nitelikli bir yer olsun istiyorum. Spor adına temiz bir site, forum olsun diye.
Sosyal ağlarda paylaş

proteini güne bölünce heba olması gibi bir durum yok mu (veya en azından 2 gündür çalışma yapılmadıysa) ? (veya gün boyu eşit dağıtmayla antrenman sonrası yüklenmeyi birinci elden karşılaştırmış olan var mı diye sorayım)

kazeini de sütle karıştırıyordum, suyla içerken de afakanlar basıyor, sütün uykuda negatif etkisiyle ilgili bir makale var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Fly o tip konuşmalar var ama sen inanma onlara. Sütün uyurken negatif etkisi falan olmaz. Doğanın çözümleri her zaman milyonlarca yıllık seleksiyondan geçip gelmiştir. Süt'ün bi negatif yanı olsaydı, bunca yılda genetik olarak değişikliğe uğrardı. İçin abi süt candır ya. Ben her gece yatmadan hem casein olduğu için hem de sevdiğim için yarım litre kesmezse daha bile çok içiyorum. Gün içinde 2litreye yakın süt tüketiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Maedhros said:

Bu arada benim geçmişte bahsettiğim şişkinliklerin bir kısmı geçti fakat yenileri eklendi yarın doktora gidiyorum kesin.Antrenöre sordum 2 tane vardı biri hiç anlamam doktora git ne desem yalan dedi diğeri koldakine bakıp kılcal damarı çatlatmışsın sandım fakat bacakta falanda var alerjik gibi duruyor dedi.Protein tozuna alerjim olmasından korkuyorum dsfds
Ne tip bir doktor bakar ki bu duruma.Neyse yarın bilgilendiririm neymiş derdim.

Durumlar kötü.Gösterdim kızarıklıkları sertlikleri falan baktı şöle sonra ilaç kullanıyor musun? dedi
Yok fakat spora gidiyorum 2 ay önce protein tozu kullanmaya başladım onun etkilemiş olma ihtimali var dedim.Sertliklerden dolayı bi ilaç yazdı 10 gün için.Protein tozunu kullanma 10 gün sonra yine kullan yine oluşursa çöpe at tozu dedi :(
Şimdi bana alternatif yollar lazım kana çabuk karışan doğal çözüm ne yapabilirim spor sonrası ve sabahları.Tam bi işi tam yapmaya başlamıştım patlıyo bu da sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

Sütle ilgili bir iki makale vardı. Bulursam eklerim.

Buarada proteinin çalışılmayan günlerde heba olması gibi bir durum yok. Aksine daha da faydalıdır. Vücut dinlenirken geliştiği için karbonhidrat ve protein açısından iyi bir şekilde beslenmeye asıl bu zamanda ihtiyacı var. O yüzden diyetinizi de, supplement'lerinizi de off günlerde de aynen devam ettirirseniz uzun vadede daha iyi geliştiğinizi sizde çok rahat fark edersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben geçen hafta çarşamba idman yaptım enson. Bi hastalandım perşembeden beri iyileşemedim daha. Tüm kışı hastalanmadan atlatıp havalar güzelleşince hasta olan adam oldum.

Eridiğimi hissediyorum dostlar.. :D Hastayken insan protein tozu falan içmek istemiyo zaten. Sabahları aldım sadece bu hastalık döneminde. 1 hafta ağrı çekicem şimdi alışana kadar :S O da gidebilirsem adam gibi hastalıktan çıkıyorum bu sefer vizelerim başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:
Vücut dinlenirken geliştiği için karbonhidrat ve protein açısından iyi bir şekilde beslenmeye asıl bu zamanda ihtiyacı var. O yüzden diyetinizi de, supplement'lerinizi de off günlerde de aynen devam ettirirseniz uzun vadede daha iyi geliştiğinizi sizde çok rahat fark edersiniz.

saçma bir soru o zaman :p ,
ızgara tavuk bekledikçe proteinini kaybediyor mu ? (akşam pişirdiğimi ertesi gün içinde tüketeceğimi varsayarsak)
Sosyal ağlarda paylaş

kapta tavuk götürdüğüme değecek mi bakayım madem

bu gecelik son bir sorum olacak, arkadaşımla birlikte yağ yakmamız gerekiyor daha iyi ne yapılabilir diye 3 saattir geziniyorum,şunu buldum (bodybuilding.com'dan). kabaca 5.5 gün yüksek yağ 1.5 gün yüksek karbonhidrat döngüsü, yüksek yağlı diyetleri biliyordum da korkudan pek yapmamıştım, bu linkteki yalan mı gözüküyor yoksa mantıklı mı, denenebilir mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...