Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Osie16 said:

tiLi said:

adam vücut çalışmadan spor yapmadan protein tozu alıyım mı diyo, gainer al demişsin. niye alsın, tek yapacağı şey yağlanmak olur

Bazı insanlar çok zayıf olabiliyor neden böyle saçma bir mesaj yazdın düşünmeden bilmiyorum? O kadar zayıf insanlara doktorlar bile çayı şekerli için eppek yiyin der,über zayıflara yağda lazım bilip bilmeden konuşmayalım.

Evet çok zayıfsa protein işine yaramaz sporda yapmıcakmış günlük besinlerden gerekli proteini alır..

Bana inanmıyorsan 1-2 dietisyene gidip böyle böyle biri var böyle böyle dedi bu böylemidir diye böyle böyle soruver.

Ben de 17 yaşıma kadar çok zayıftım. Çöp gibiydim kilo almam şarttı. Pekmez içmeye, deli gibi kalori almaya çalışmaya başladım, yağ damlayan tandırlar falan. 1 sene sonra daha sağlıklı görünüyodum ama o karnımdaki yağlardan uzun süre kurtulamadım. Bacaklar hala çöp gibiydi, kollar kız gibiydi ama göbek tam erkek göbeği oldu. Tavsiye etmiyorum. Ağırlık kaldırarak kilo alın, ağırlık kaldırarak kilo verin.

Gainerı da tavsiye etmememin sebebi, parana yazık. Wheye şeker falan at, whey iç tatlı ye yanında falan. Şekere gereğinden fazla para vermek dokunuyor bana. O kadar şekere de zayıflıktan ölmeyen insanların ihtiyacı yok bi de dediğim gibi
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Osie16 said:

tiLi said:

adam vücut çalışmadan spor yapmadan protein tozu alıyım mı diyo, gainer al demişsin. niye alsın, tek yapacağı şey yağlanmak olur

Bazı insanlar çok zayıf olabiliyor neden böyle saçma bir mesaj yazdın düşünmeden bilmiyorum? O kadar zayıf insanlara doktorlar bile çayı şekerli için eppek yiyin der,über zayıflara yağda lazım bilip bilmeden konuşmayalım.

Evet çok zayıfsa protein işine yaramaz sporda yapmıcakmış günlük besinlerden gerekli proteini alır..

Bana inanmıyorsan 1-2 dietisyene gidip böyle böyle biri var böyle böyle dedi bu böylemidir diye böyle böyle soruver.

Ben de 17 yaşıma kadar çok zayıftım. Çöp gibiydim kilo almam şarttı. Pekmez içmeye, deli gibi kalori almaya çalışmaya başladım, yağ damlayan tandırlar falan. 1 sene sonra daha sağlıklı görünüyodum ama o karnımdaki yağlardan uzun süre kurtulamadım. Bacaklar hala çöp gibiydi, kollar kız gibiydi ama göbek tam erkek göbeği oldu. Tavsiye etmiyorum. Ağırlık kaldırarak kilo alın, ağırlık kaldırarak kilo verin.

Gainerı da tavsiye etmememin sebebi, parana yazık. Wheye şeker falan at, whey iç tatlı ye yanında falan. Şekere gereğinden fazla para vermek dokunuyor bana. O kadar şekere de zayıflıktan ölmeyen insanların ihtiyacı yok bi de dediğim gibi

Şöyle bir kısır döngü var çöp gibi adamlar yiyemediği için çöp gibi zaten :) o yüzden kurtarıcı oluyor böyle ürünler. Dediğim gibi adam yiyemediği için çareler arıyor o adama günde 2 sefer yarim litre süt 100gram yulaf muz bal şeker falan dediğinde adama küfür etmiş gibi oluyorsun :)

Birde bu işin içinde olmayanların gainerdır carttırcurttur ürünlere karşı beklentileri büyük oluyor psikolojik olarakta insanları rahatlattığını gözlemledim zargana gibi olup kullananlarda
Sosyal ağlarda paylaş

dediklerine katılıyorum. abi toz kullanıyo musun diye soran tipler oluyolar genelde. kas varsa tozdan dolayı vardır diye düşünüyolar. toz kullanırsam şişerim diye düşünüyolar. olumlu etkisi oluyodur mutlaka. gainer ın adı zaten direk olumlu etki veriyodur belki.

yalnız ben gainer da kullandım. harbiden gainer kullandığım yaz iyi kas yapmıştım ya hatırlıyorum. tavsiye etmesem de böyle bir şey de yaşadım. ancak midemi inanılmaz şişiriyodu adam gibi yemek yiyemiyodum. yani perfectionistin verdiği tarif ne kadar şişiriyosa gainer da o kadar şişiriyodu beni

edit: Osie16 nın dediklerine katılıyorum demek istedim başta
Sosyal ağlarda paylaş

bende kutunun ustunde yazandan daha az kullanilmasi gerektigine inaniyorum.. cabuk bitsin hemen satin alin cinsinden bir onerge gibi..

bu urun icin demiyorum genel bodybuilding urunlerinin ustunde biz normal calisan sporcular icin olmasi gerekenden fazlasi yaziyor bence.

o kg basina su kadar gr prot ve carb da bana cok fazla ornegin. o sekilde gitsem yerimde duramam acik net..
Sosyal ağlarda paylaş

O kilonun 2-3 katı protein gram cinsinden falan bencede hikaye.. Ama bu preworkoutlarda özellikle dikkat ettim hep bir DANGER DANGER tadında yazılar oluyor hani biz çok iyiyiz içimizde deli kimyasal var atomkarınca yapıyoz içeni dikkatli kullanın gibisinden :)

Heh bb ye baktımda dediğim çıktı

http://www.bodybuilding.com/store/bpisports/1-m-r.html

3X MORE POWERFUL falan asdf:)
Sosyal ağlarda paylaş

Osie16 said:

Osie16 said:

NeoStyle said:

Şu eleman iyi olmuş, optimumcu çıktı bi de

steroid canını senin.

Neo lütfen bu tarz vücutların whey ile yapıldığına inanmadığını söyle,mesajındn oha adama bak optimum ürünleriyle ne hale gelmiş gibi birşey çıakrdımda

yok yahu öyle dolanırken buldum öncesi/sonrası kısmı hoşuma gitti.. bilemiyorum steroid falan kullanmışmı etmişmi, sadece diyetine ve supplementlerine bi göz atınca wheyde optimum kullanıyor diye yazdım buraya
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında çok karşı olmama rağmen antidepresan kullanmaya başladım. doktor yazdı. bardağa dolu tarafından bakıp clean bulk a devam edicem. kilo aldırıyo geyikleri var ya.
bi de belki daha rahat bi insan oldugum için cortisol seviyeleri normale iner, recovery ye iyi gelir. böyle umutlarım da var
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...