Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

geçen sene temmuz'dan beri gitmiyorum salona, bu ay sonu yeniden yeşil sahalara çıkıcam.

geçenlerde nike'da ağırlıklı bileklik gördüm, ince bileği geliştirmek için alınabilir mi bu? ne diyosunuz

ürün şu
http://www.sportsunlimitedinc.com/nike-wrist-weights-2-lb.html
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

geçen sene temmuz'dan beri gitmiyorum salona, bu ay sonu yeniden yeşil sahalara çıkıcam.

geçenlerde nike'da ağırlıklı bileklik gördüm, ince bileği geliştirmek için alınabilir mi bu? ne diyosunuz

ürün şu
http://www.sportsunlimitedinc.com/nike-wrist-weights-2-lb.html

alma tabiki
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

1 aydır yedikce yiyiyorum
hyper mass 3000 1 buyuk kutusu falan bitmek uzere

1.70-59 kiloydum
1 kilo almisim sadece =)
ama toparladim biraz vucudu, omuz kanat, kol, sırt (bacak dışında)

baya beslenmeyi bilmiyorum sanırım..

ne yiyorsun, ne istiyorsun ? tozu ne zamanlar kullanıyorsun ?
Sosyal ağlarda paylaş

Sakatlığımdan ötürü deli cardio'ya gireceğim fizik tedavi bitene kadar. Ne yapayım dersiniz? Gider 1 saat falan koşar dönerim gibime geliyor, havalar da düzeldi bisikletler de çıkarsa ortaya çok temiz olur. Önerilere açığım ama, hatta bikini formunun da üstüne çıkmak için hydroxycut'a girmeyi düşünüyorum 3 hafta kadar. Alalım fikirleri.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
On May 1, 2009, the U.S. Food and Drug Administration (FDA) issued a warning after some Hydroxycut products were linked to liver damage, rhabdomyolysis, and at least one death. The manufacturer then agreed to recall the products.[3] Shortly after the recall, Hydroxycut was "reformulated" with reportedly some different ingredients and placed back for sale

İstatistik olma derim
Sosyal ağlarda paylaş

Cellucor HD'de Pausinystalia Yohimbe Extract var, dikkatli kullanmak gerek :)

ama Cellucor markasını severim, kendi preworkoutum cellucor marka çok iyidir.

Higher doses of oral yohimbine may create numerous side effects, such as rapid heart rate, high blood pressure, overstimulation, insomnia and/or sleeplessness. Some effects in rare cases were panic attacks, hallucinations, headaches, dizziness, and skin flushing.

More serious adverse effects may include seizures and renal failure. Yohimbine should not be consumed by anyone with liver, kidney, heart disease, or a psychological disorder.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

nerde satılıyor bu? eti litalifi cok zor yiyorum ya kusmamak icin zor tutuyorum kendimi.

bunu denicem.

Herhangi bi markette bulabilirsin, migros vb bi yerde illaki vardır, bir de kuru meyveli olanı var o da baya güzel

protein mineral vb oranı yeterli sanırım, gayet güzel enerji verdiğini de söyleyebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Araştırayım onu. O kadar da ihtiyacım yok yakıcıya ama çok canımı sıktı sakatlık olayı, en azından %9'a falan çekmeye oynayacağım yağ oranını en kısa zamanda. Sırf sinirimden yani başka bişey değil.

sakatlık nerende? yağ yakmaya çok yüklenince, güç çalışmıyorsan biricik kaslarına elveda diyebilirsin. sakatlandığın yere bağlı olarak güç çalışamıycaksın belki, bi yolunu bulup çalışmalısın
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Xaenin said:

Araştırayım onu. O kadar da ihtiyacım yok yakıcıya ama çok canımı sıktı sakatlık olayı, en azından %9'a falan çekmeye oynayacağım yağ oranını en kısa zamanda. Sırf sinirimden yani başka bişey değil.

sakatlık nerende? yağ yakmaya çok yüklenince, güç çalışmıyorsan biricik kaslarına elveda diyebilirsin. sakatlandığın yere bağlı olarak güç çalışamıycaksın belki, bi yolunu bulup çalışmalısın

Sağ kol biseps yırtığı üstüne bir de küçük boyun fıtığı, üst vücut iptal yani tamamen, bacak ve karın girebiliyorum sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

hep tozların şişirmesi

-toz kullanınca şişiyomuş sonra bırakınca sönüyomuş. balon gibi şişiyor. yaşlanınca da sarkar ayrıca

toz kullanınca vücut farklı bir protein sentezleme yöntemi falan mı geliştiriyo arkadaş? bi de şu vardı

-yağları kasa çevircem
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...