Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

BARZO said:

3 haşlanmış yumurta + 500 ml süt + (opsiyonel) biraz peynir

sutu azcik azaltip icine 10-15gr whey atinca, bulking donemi sabah kahvaltim bu benim. ossuruklarda adam oldurecek kadar tehlike yaratiyorum ama gayet yararli oluyor.

10 gundur idman yapamadim sinavlardan, bugun tekrar baslicam. barlari tutmayi ozledim ulen
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

BARZO said:

3 haşlanmış yumurta + 500 ml süt + (opsiyonel) biraz peynir

sutu azcik azaltip icine 10-15gr whey atinca, bulking donemi sabah kahvaltim bu benim. ossuruklarda adam oldurecek kadar tehlike yaratiyorum ama gayet yararli oluyor.

10 gundur idman yapamadim sinavlardan, bugun tekrar baslicam. barlari tutmayi ozledim ulen

bulking diil de cutting dönemi olsa anlıycam
Sosyal ağlarda paylaş

süt büyüme hormonunu engelliyomuş belli bi yaştan sonra diye bi geyik dönüyo, 2 arkadaş söyledi sporla alakası olmayan öyle bi makale okuduk diye. biri fransızca diğeri inglizce 2 makale. kemikçim 6 sene önce bırak artık sütü demişti

YOKSA DOĞRU MU (:(

üstte bahsedilmiş zaten oqqe
Sosyal ağlarda paylaş

Sut konusunda vg ye ilk basladigim zamanlarda bende cekimserdim ama sonra hepsinin sacma soylentiler oldugunu tecrube ettim.

Benim tavsiyem gece ogununde once yorsan yagsiz lor sonra sutas light beyaz peynir de iyidir. 700gr lik olandan alip 7ye boluyorum. Yatarken yada kahvaltida 1 porsiyon atiyorum. 100gr da 25gr protein var. 500ml sut ile kombine edince yaklasik 40gr kazein almis oluyorsunuz. Tavsiye ederim oldukca pratik.
Sosyal ağlarda paylaş

Iggy said:

bende 3 kere sytnha kullandıktan sonra bi myofusion deniyim dedim lanet ettim abi.

bsn syntha nefismiş ya. karışma sorunu yok. tat nefis suyla bile.

Budur. Çilekli Syntha-6 denedikten sonra hiç bir shake kesmiyor. En az 10 değişik firma/tad denedim ama ııh. Bazıları ilk bir iki sefer iyi oluyor ama sonra yapay gelmeye başlıyor, sıkıyor falan. Çilekli Syntha-6 her seferinde süper. Sırf zevkine bile içiyorum valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...