Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

İstanbul'da Kettlebell (Girya) alabileceğim bir yer bilen var mı? Online satan bir yer de olabilir.

Yoksa yüzsüzlük yapıp 16 kiloluk bir kettlebell'i uçakla getirmeyi düşünüyorum. THY 30 kiloya kadar bagaja izin veriyor zaten. Ben de kıyafet dışında bir şey getirmiyorum tatile. :)

Sosyal ağlarda paylaş

Universal Animal Flex, 44 Packs
Universal Animal Pak, 44 Paks
Universal Uni-Liver, 500 Tablets
Universal Torrent, 6.1 Lbs., Green Apple Avalanche
Optimum 100% Casein Protein, 2 Lbs., Raspberry Smoothie
2xGaspari Nutrition MyoFusion, 5 Lbs., Strawberry & Cream

Eylülde ki stackimi belirledim. Fena bi stack oldu.

Bide Plasmajet denicem.

Seneye yaza kadar çok feci antreman,beslenme ve besin takviyesiyle bomba gibi olmam gerek :P
Sosyal ağlarda paylaş

şuanda 20 kilo plaka ile 3 setten 15-120 tekrar hyper extension yapıyorum hocamla konuştum, hyper extensiona biraz daha devam etmemi söledi sonra deadlifte geçcekmişiz.

zaten geçen programımda dumbell deadlift vardı 22-24 kilolarla rahat rahat yapiyordum.

1 gün arayla yapiyorum hyper extensionı.

Bel baya kuvvetlendi şuan zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Deadlift en güzeli gerçekten. Erkekliğimi doya doya yaşıyorum yaparken :D

Kendi ağırlığından fazla kaldırınca kemer şart mıdır peki? Bilen var mı bunu? Squattan ziyade deadlift için soruyorum. Geçen gün 120 yi zorlarken formum sadece tek bir tekrarda da olsa bozulur gibi oldu, o yüzden korkuyorum biraz. Boşver kemeri formunu koru daha az kiloyla gir mi dersiniz? Yoksa al kemerini paşalar gibi, aban kilolara mı?

Birde yeni programıma t-bar rowing koydum, gayet güzel vuruyor. Daha önce bent over barbell rowing yapıyordum. Bunun hissiyatını daha çok sevdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...