Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Ya acaba hala hacim programı yapıyor olmamdan olabilir mi? kiloları ortalamaya indirip 15-20 tekrarlara çıksam intense girişsem (kan işemeden) nasıl olur??

kilom'da hiçbir değişiklik olmuyor, zaten 7 ay önce başladığımda 66-67-68 arası gidip geliyodum şimdi de kilom hep 68.5-6-7 arası gidip geliyo. Definition a başladığımdan beri yağ oranımın azaldığını görüyorum ama, biraz yağ oranı azaldıktan sonra duruldu sanki.. Ne yapcam ben?
Sosyal ağlarda paylaş

soru : intense girmeye basladim biliyorsunuz, gogus de bugun ornegin omuz arka kol vs inanilmaz agridi ama ustune gittim, agriyan sizlayan aciyan bir bolgenin ustune gitmek yikimmi getirir yoksa iyi bir seymidir ? sag kolda yoktu ornegin bu aci vs ama solda inanilmazdi kolumu kaldirmiyordum ama kararttim gozu yaptim herseyi.

yaptim yapmaya ama icime suphe dustu acaba yikimami sebep oldum yoksa yapimami :D

su an kolda sorun yok cok zorlamadan olduguna eminim acinin.
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

Eklem ağrısı olmadığı sürece ya da böyle bir şey batıyormuş gibi ani ve sivri kas çekilmeleri olmadığı sürece sorun olmaz herhalde.

dün gögüs press calısıyodum,sanırım 4 setteydm barı yukarı kaldırdıgımda sag bilegim cok kötü acıdı,az kaldı agırlık üzerime düsüodu.hemen bıraktım antremanı devam edemedim.sanırım ısınmadan calısmaya basladım ondan oldu,dün bırakmıstım gecesinde de soguk algınlıgı oldu galiba bütün kemiklerim sızlıyodu bi kac gün gg olacak spor :/
Sosyal ağlarda paylaş

bir de animal pak'ı sadece antreman günlerinde alıyorum ben acaba diğer günlerde de almalı mıyım ya?

bir de definitondayım ya şimdi, milleti görüyorm hep sabahları yulaf yiyolar bu kadar mı yani? ben şimdi sabah kalktığım anda protein tozu içiyorum, artık yumurta yemiim mi? protein tozunu içtim, yarım saat sora da sütle 200gr falan yulaf mı yiyim bu kadar mı olmalı kahvaltı? şu kahvaltı mevzuu takılıyo kafama hep..
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim anlamadıgım %10 baya iyi bi rakam, %6 ya dusurmek filan gercekten zor, yapabilirmisin bilemedim yani.

%10 yag orani ile gayet define bir vucudunun olmasi lazım zaten, eger define degilsen istedigin kadar, ant programlarını degıstırmen gerekir diye dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

eger tam makinede olcturmediysen bir olctur derim kemarlos, ona gore devam edersin.

%10 gibi gozukmuyor yag oranın aslında. %8 ve %6 yag oranı nerdeyse yarisma degerleri ve bu degerlere dusersen gercekten korumakta cok zorlanırsın :)

yalnıs bilmiyorsam agırlık arttırmadan cok terkar olarak degistirmek gerekebilir antremanlarını.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...