Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Drood,Shaman;Lock or Mage?

sdexsde

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar ben alt olarak bu 4.den birini kasmayı düşünüyorum.

Mage:71 lvl
Druid:41 lvl
Shaman:14 lvl
Warlock:14 lvl

holy priest mainim var ve de prot warriorum var.O yüzden pure dps istiyorum açıkcası.Vede caster oynamak istiyorum.Shamanı elemental olarak düşünüyorum droodu balance olarak.Karara en yakın mage idi ama az önce bi topicde magelerin geleceği ile ilgili şüphelerim oluştu.Caster olarak zevk alarak dps class olmak istiyorum.Ama kafam çok karışık.Sizin önerileriniz neler?
Sosyal ağlarda paylaş

sdexsde said:
Selam arkadaşlar ben alt olarak bu 4.den birini kasmayı düşünüyorum.

Mage:71 lvl
Druid:41 lvl
Shaman:14 lvl
Warlock:14 lvl

holy priest mainim var ve de prot warriorum var.O yüzden pure dps istiyorum açıkcası.Vede caster oynamak istiyorum.Shamanı elemental olarak düşünüyorum droodu balance olarak.Karara en yakın mage idi ama az önce bi topicde magelerin geleceği ile ilgili şüphelerim oluştu.Caster olarak zevk alarak dps class olmak istiyorum.Ama kafam çok karışık.Sizin önerileriniz neler?

bold = mage veya lock

ama pure dan vazgeçersen balance druid çok zevkli :D

cycle ı da basit, mf is ff w w w mf sf sf sf mf is ff ...

:D
Sosyal ağlarda paylaş

mage bence cok zevklidir. Okuduklarına aldırma bence. Ama elemental mage imba dps yapıyor bizim guildde. Druid cok yonlu olması yonunden avantajlı ama ranged olacaksan bence druid i kasma. Warlock kullandiği değişık ozellikleri ile zevklı bir sınıf.

Özet olarak mage i kasarsan daha cabuk 80 olursun 71 halen 71 de cunku.

Shaman olacaksan 40. levelden sonra zevk vermeye bşlıyor ona kadar sabretmelsın.
Sosyal ağlarda paylaş

sildarine said:
mage bence cok zevklidir. Okuduklarına aldırma bence. Ama elemental mage imba dps yapıyor bizim guildde. Druid cok yonlu olması yonunden avantajlı ama ranged olacaksan bence druid i kasma. Warlock kullandiği değişık ozellikleri ile zevklı bir sınıf.

Shaman olacaksan 40. levelden sonra zevk vermeye bşlıyor ona kadar sabretmelsın.

:D
Sosyal ağlarda paylaş

Shaman olmak istiyorum diyosan zaten bi kere enhancement i unut çünkü adam gibi dps yok Ayrıca bu class pure dps değil healer da olabiliyor dps te. Ancak Elemental ranged dps olarak başarılı tavsiye ederim lakin arkadaşında dediği gibi 40 tan sora başlıyo zevki.

Druidde yukardakine uyarlanabilir ayrıca canın sıkılırsa healer ve tank ta olabilirsin ama yine druid pure dps değil

mage ve warlock ise pure dps. ikisinden birini seç
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Druid kas derim. İlerde istediğin her zevke gore ayarlayabilirsin.

aslında haklısın bu konu da ama dediğim gibi healer ve tank charım zaten var.Haa tabii eğer drood healing ve tanking priest ve warriordan farklıysa bilmiyorum.Aslında bi noktadan sonra aynı olduğu düşünüyorum.Ben daha çok balance üzerine düşünüyorum.Ele shaman fikrine çok sıcak bakıyordum ama çok fazla zevkli olmadığı konusunda duyumlar alıyorum bilmiyorum ne kadar doğru.Mage nin cc si artık bi işe yaramıyo diye bırakın raidleri hclere almayan dallamalar bile oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
sildarine said:

Sosyal ağlarda paylaş

sdexsde said:
Absolut said:
Druid kas derim. İlerde istediğin her zevke gore ayarlayabilirsin.

aslında haklısın bu konu da ama dediğim gibi healer ve tank charım zaten var.Haa tabii eğer drood healing ve tanking priest ve warriordan farklıysa bilmiyorum.Aslında bi noktadan sonra aynı olduğu düşünüyorum.Ben daha çok balance üzerine düşünüyorum.Ele shaman fikrine çok sıcak bakıyordum ama çok fazla zevkli olmadığı konusunda duyumlar alıyorum bilmiyorum ne kadar doğru.Mage nin cc si artık bi işe yaramıyo diye bırakın raidleri hclere almayan dallamalar bile oluyo.

Saçma mage kadar halen bir grubu rahatça kontrol altında tutabilecek bir class yok özellikle bu adam frost ise.Grup dedim dikkatini çekerse :p
Sosyal ağlarda paylaş

O 6k'nin %5'ini sil direk. 3.1 ile mage'in %10 crit buffını %5'e düşürünce tüm magical sınıflara nerf gelmiş olacak topluca.

Zaten dikkat ediyorum ptr'den gelen tüm ulduar wws raporlarında dps olarak roguelarda bir patlama var, mage-warlock eskisinden biraz daha az dps yapıyor gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
O 6k'nin %5'ini sil direk. 3.1 ile mage'in %10 crit buffını %5'e düşürünce tüm magical sınıflara nerf gelmiş olacak topluca.

Zaten dikkat ediyorum ptr'den gelen tüm ulduar wws raporlarında dps olarak roguelarda bir patlama var, mage-warlock eskisinden biraz daha az dps yapıyor gibi.

Peki ya %5 critin bana getirisi %5 ten az dersem? Yinede oynarmisin benimle?

Bu arad 6k demedim 6k+ dedim, onuda gectim ptr'da live'dan daha az dps yapan warlock varsa bi gidip oynamayi ogrensin hizlica. Ay ben affliction'im yok ben destruction bilmem neyim bahane degil, muhim olan dps'tir. Affliction nerflendi dmg yapamiyorum diyen varsa, adama derler l2respec diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Mage için %5 crit direk %5 dps artışı şuan da hatta biraz daha bile fazla %5'den. Warlocklar için daha azdırda nerfmi nerf işte.

WWS konusuna gelirsek böyle bir izlenim oluştu bende. Daha eskiye göre daha yüksek dps yapmış mage-warlock wws raporu görmediğimdendir belkide.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Mage için %5 crit direk %5 dps artışı şuan da hatta biraz daha bile fazla %5'den. Warlocklar için daha azdırda nerfmi nerf işte.

WWS konusuna gelirsek böyle bir izlenim oluştu bende. Daha eskiye göre daha yüksek dps yapmış mage-warlock wws raporu görmediğimdendir belkide.

Ya yok saka maka yeni glyphler talenteler filan derken warlock dps'i artti guzel oldu. Hala hunterlar geciyor ama olsun en azindan magelerden kurtulduk sayilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...