Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

G2play adında bir site

Darksun

Öne çıkan mesajlar

fifa 09 aldım burdan sitede bi sorun yok ama ea nın online store kadar gerizekalı özürlü bi site olamaz. yok yani. adamlar kayıt olurken şifre 4 haneden yüksek olmalı diyor 8 hane şifre yazıyorsun bunun sadece 4 hanesini aklında tutmuş.

o 4 haneyi giriyorsun yine kabul etmiyor. 20. denemeden sonra login olabildim. add games menüsünde fifa 09 yok. işkenceye döndü.

fifa 09 keyi isteyen varsa satayım 10 avrodan.
Sosyal ağlarda paylaş

almayı düşünüyorum şu anda bir sorun çıkmaz heralde bir çoğunuz almış ama merak ettiğim nasıl bu kadar ucuz olduğu? bir açıklama bulamadım ben sitede, bilen var mı yoksa üzümü ye bağını sorma durumumu mevcut xD

edit: aldım ve direk geldi key, aşık oluyorum galiba.
bir hafta aç gezip oyun almayı planlıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

uzakdogudan gelen key ler icin bi duzenlemeye gidilmisti daha once galiba, benzer sekilde ucuz satiyorlardi onu kisitlamislardi baya bi.

fakat bu site bayadir biliniyor 1.5 senedir isler pozisyonda, avrupa birligi acisindan falan dokunmuyorlar sanirim. valve de gayet farkindadir hadisenin, islerine geliyor ki simdiye kadar dokunmamislar. yakin zamanda da dokuncaklarini zannetmem ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Talep arttıkça fiyat yükseliyor, ama halen diğer sitelerden çok daha ucuz. Ama bence dijital yüklemelerin bu fiyatlarda olması gerek zaten, adamlardan kutu/cd/kitapçık vs almamanıza rağmen aynı fiyatı kakalıyorlar.

Bende hergün bakıyorum belki yeni birşey ekler hoşuma gider diye hehe hem steam hem bu siteden bayağı alışveriş yaptım son zamanlarda açgözlülüğüm saolsun =D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Offf COD4 15 euro. Uzun zamandır almak istiyodum ama oyun 1,5 - 2 senelik olmasına rağmen 45-50 euro'nun altında bulamamıştım hiç bir yerde. Dijital dl yokmuş, sadece cd-key. Torrent'ten indirip aktive ediyomuşsun.

Ayrıca COD5 19 euro, Orange Box 8 euro, AOC 60 günlük kart 14 euro... http://g2play.pl/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...