Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnvulon Meselesi

Rickatlas

Öne çıkan mesajlar

Evet kimdir bu invulon neden bana Yuklu bir miktar vermis Nasıl bir anda aylardır arrayıp bulamadıgım rare itemi cebinden cıkarmıstır devamli bilgi aldıgı bu arkadasları kimdir her nekadar clan gozuksede neden hep omni lerin arasındadır Kendisinin asıl karakteri Doktor olmasına ragmen neden Ölum sacmaktadır NASıl olurda cok az bilinen yorelere ve bilgilere ulasır . Ve asıl onemlisi kimsenin giremedigi topraklara nasıl girer .Lutfen bu konuda daha bilinmiyenleri yazın buraya ekleyin BU ADAMIN BİR ZAMANLAR ETEK GİYDİGİNİ UNUTMAYIN .

[Bu mesaj Rickatlas tarafından 21 January 2004 19:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
ehe ben gelmiştim
o gazla 100lerden 180e vurduk tabi mercedes gibi uzun yol takılamadıgımızdan kaldık öyle

ehe yalnız bu adam biz oynarken doctoru inadına geliştirmedi bence :P hep doctorlu grup bulmak için ugraştırıp kendisi başka grupla gizli gizli takıldı kesin
Sosyal ağlarda paylaş

evet pop haklısın
bu adam aslında biz oynarken süfer olacaktı hem kendisi hem bizim için, ama bizi sevmiyo galiba inadına oynamadı :ppp[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...