Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Robe'suz mage tier8'i ...

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

Julifton said:
Paladinin etekli seti blizzard'ın tasarımı değil. MMO daki tipin birisi çizmiş onu böyle olsa daha güzel olmazmı diye. Belki şimdi blizzard'da çalışıyordur bilinmez =)

link

Adamın orda yayınladığı gözler ışıl ışıl olan modelleme harika bence...

Koymazki ama onu anasını satim... Gitti warloğa koydu kanatı, priesti öksüz bıraktı. Şimdiki tierde sinek kanadı gibi bişey var. Abi cidden saçma... Kendi classımı geçtim Priest gördüğümüz zaman OBAAAA olmalıyız diye düşünüyorum...

Versene priesta spirit healer gibi kanatlar? Ver kardeşim ya! ver!
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:
Julifton said:
Paladinin etekli seti blizzard'ın tasarımı değil. MMO daki tipin birisi çizmiş onu böyle olsa daha güzel olmazmı diye. Belki şimdi blizzard'da çalışıyordur bilinmez =)

link

Koymazki ama onu anasını satim... Gitti warloğa koydu kanatı, priesti öksüz bıraktı. Şimdiki tierde sinek kanadı gibi bişey var. Abi cidden saçma... Kendi classımı geçtim Priest gördüğümüz zaman OBAAAA olmalıyız diye düşünüyorum...

Abicim adam druide portakal ağacı verdi turunçgil gibi olduk sen hala imba görünsün kanatlanalımdasın ohoooo :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Rotweiler said:
Julifton said:

link

Abicim adam druide portakal ağacı verdi turunçgil gibi olduk sen hala imba görünsün kanatlanalımdasın ohoooo :D

Abi cidden okumuyosunuz dimi yazdığım?

Kendi classımı geçtim Priest gördüğümüz zaman OBAAAA olmalıyız diye düşünüyorum...

Lütfen ya, lütfen okuyun.

PS: evet ağacı gördüm... Druid dediğin adam doğa adamı, meyvede verir sebzede, no discuss :P
Sosyal ağlarda paylaş

evet önceki sayfalarda bahsettiğim gibi , 4 renk setlerden geriye sadece 2 tanesi kalıyor 10m/25m diye. diğer 2si pvp seti filan olmıcak.

arena 6 setleri için burdan:

http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2009/march/season6pvpsets_hd.jpg

druid seti favorim,don ve omuzluk (tu):D
Sosyal ağlarda paylaş

bikaç haftaya patch release olcak,hala robe'dan haber yok.set bonusları ve item statları da açıklanınca hangi renk 10m hangi renk 25m ortaya çıktı.bu SSlerde bile mage seti tunicli.

10m
http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2009/march/t8_10_mage2.jpg
25m
http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2009/march/t8_25_mage.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...