Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evinize DÖRT harfli gelse ne yapardınız?

Buyse

Öne çıkan mesajlar

abi bu ufocular heryerde aynı
ufo said:
JİTEM, bilmediğin konularda yorum yapma. Tarlada ki şekillerin insanlar tarafından yapıldığını insanlar itiraf etti demişsin.Kim neyi ne zaman itiraf etmiş? Bilim deyip duruyorsun bilimsel açıklamasını yapta susup alkışlayalım.

Bazı Otağ kullanıcıları kendi düz mantığıyla doğru bildiklerini dikte ettirip bu varlıkların yaşadığına inanalara cahil ve hurefeci gözüyle bakıyorsa, bizde onlara; küçük beyinli,kendini geliştirmekten aciz,bilim bilim deyip kendini yırtıp bilimin B'sinden bihaber insan sürüsü olarak bakıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

konu: ekşi sözlüğün kapatılması

Gök Yeleli Bozkurt said:
Türk düşmanlığı yapmalarının yanında, gençleri; esrar, eroin vs. zararlı maddeleri kullanmaya da teşvik ediyorlarmış

ekşinin yeniden açılması üzerine:

başka bi mal said:
Bence tüm Türkçülerin ağeli çökertme(hack) konusunda kendini geliştirmesi gerekli.Ben de bu aralar bu konuda araştırmalar yapıyorum ancak epey zor bir süreç olduğu kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

metal üzerine:

said:
İyi bir ailenin mensubu olarak dünyaya gelmiş, iyi bir eğitim almış, sosyo-kültürel seviyesi yüksek, iş güç sahibi bir insanın metal dinlediğini görmedim bugüne kadar...

Metal Amerika'da tahsilsiz, yoksul, ezilmiş, dışlanmış ve suça meyilli kesimin dinlediği müziktir. Mesela New York'un kaliteli ve zengin muhiti olan Manhattan'da metal dinlenmez ama Soho, Bronx gibi kenar semtlerde başta zenciler ve hispanik kökenliler olmak üzere herkes metal dinler.

tüm amerikayı gezmiş dolaşmış, dinledikleri müziklere kadar ogrenmiş maşallah

said:
Jazz nasil zenci kopeklerinin muzigi arabesk nasil araplarin muzigi ise Metal de iskandinavyadaki amerikadaki escinsel topluluklarin muzigidir.Turkcunun dinlemesi gereken muzik Askeri Marslar Turkuler Bozloklar Saman melodileri ve Turk Sanat Muzigidir.

bu heriflerin iskandinavyayla alıp veremedikleri ne? amerikayı anladıkda iskandinavla etliye sütlüye karışmayan bi memleket yahu

atın biri metallica hakkında:

said:
Yaklaşık 30-35 bin özenti genç sırf senin sanat dediğin şey için o stadı doldurdu. Peki bana açıklar mısın orada sanat değerinde ne yapıldı? Hayvan gibi seslerini değiştirerek ve bağırarak şarkı söylemeleri mi yoksa yüzlerine ilginç ilginç makyaj yaparak kendilerine gizemli görüntüsü vermeleri mi? Yok yok kesinlikle ingilizce ve iskandinav dillerinin reklamını yapması sanat değeri taşıyordur ya da çoğu şarkısında satanizm gibi sapık bir dini ve onun içinde bulundurduğu düşünceyi barındırması zaten sanat değeri taşıması için yeterlidir değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha
osmanlıyı savunma gafleti said:
Senaryonuz harika ama bunu heryerde dile getirmeyin çünkü çok gülünç.Eğer biraz tarih okusaydınız bunun bu kadar kolay olmayacağını bilirdiniz.Ankara savaşında Timur Yıldırımı yendi de ne oldu?Sadece İstanbulun fethi gecikti.Timur öldü ve Timur Devleti dağıldı gitti.Şuan sadece Fetret Devri ile ve Altınorda devletini yıkıp TÜRK ırkının başına bela olan rusların büyümesine sebep olmasıyla anılıyor.
Yavuz Safavilere yenilseydi Memlüklüleri yenme fırsatı olmayacaktı.Dolayısıyla dünyanın ağzını uçuklatan Kutsal Emanetler İstanbula getirilemeyecekti.Sonuç olarakta Bağdat Müzesinde olduğu gibi işgalci bir millet tarafından talan edilecekti.
Kaldı ki Yavuz halifelik makamını almamış olsaydı Halifelik makamı zaten Türk-İslam devleti olan Memlüklülerin elinde değilmiydi ki? Her halukarda Halifelik zaten Türklerin koruyuculuğu altında hayat bulmuyormuydu?

yönetici otagın namusunu kurtarmış
deeyt said:
Arabın paçavralarını mı kutsal sayıyorsun sünnici it. Zaten Alevi öğrenciye uçan tekme atan din öğretmeni başlığında muhalefet yapmandan senin ümmet çapulcusu olduğun belliydi.

Senin gibi devşirmeci osmanlıyı sevenlerin analarını bellemek için bu topraklar nice Timur ve Hülagular çıkaracaktır bundan emin ol.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
İyi bir ailenin mensubu olarak dünyaya gelmiş, iyi bir eğitim almış, sosyo-kültürel seviyesi yüksek, iş güç sahibi bir insanın metal dinlediğini görmedim bugüne kadar...

Metal Amerika'da tahsilsiz, yoksul, ezilmiş, dışlanmış ve suça meyilli kesimin dinlediği müziktir. Mesela New York'un kaliteli ve zengin muhiti olan Manhattan'da metal dinlenmez ama Soho, Bronx gibi kenar semtlerde başta zenciler ve hispanik kökenliler olmak üzere herkes metal dinler.

wat
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...