Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evinize DÖRT harfli gelse ne yapardınız?

Buyse

Öne çıkan mesajlar

ahahah said:
Ben ilkokul yıllarında lokal ırkçılık yapıyordum.O dönemlerde sadece kürtlerle arapları sevmezdim.Orta okul ve lise yıllarında da sözde ülkücüydüm.Ama hayatımın hiç bir döneminde kültür milliyetçiliği yapmadım. Yani özetle tam mansıyla karşılamasada ülkücüydüm diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
ahahahahaha

Gök Yeleli Bozkurt
Otağ Yöneticisi

Abi karşıma çıksa öldüresiye döverim. Ne pis bir zihniyet. Kimsenin karşısına böyle şeyler çıkmaz. Çünkü bu düşünce SAPKINDIR. Birine giderde "Abi ben olgun kadınlardan ve annelerden hoşlanırım" dersen tepkisini bilemezken, "Abi ben türkler dışındaki herkezi öldürmek istiyorum nefret ediyorum" dersende tepkiyi bilemessin. Hede höde.

*yastığını yumruklamaya başlar*

ÖTÜÜÜÜKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN
Sosyal ağlarda paylaş

abi forumun her yanı efsane ahahah

http://www.atsizcilar.com/forum/arabeskci-sanatcilar-hakkinda-t8481.html

ırk said:
Irkdaşlarım daha önce de yazdım,Türkçülüğü daha yeni öğreniyorum.

Sizden bir kaç şey isteyeceğim;

Ben çok arabesk dinlerim,ama arabesk sanatçılarının Irklarını bilip,ona göre tavır almak istiyorum.

Lütfen aşağıda ki sanatçıların bana ırk bilgilerini verir misiniz?

1-Cengiz Kurtoğlu
2-Ferdi Tayfur
3-Müslüm Gürses
4-Orhan Gencebay

Eğer yalnış birşey yapdıysam özür dilerim. :(
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.atsizcilar.com/forum/soyunu-unutmus-genclik-metalci-turk-gencligi-t104137.html
said:
Bu ülkede ne kadar insan varsa , Yarısından çoğu kendini Türk & Türklük dışında bir şeye hayranlık besleyerek geliştirmek istiyor.
Dinciler Araplar'a..Milliyetçi geçinenler Ümmetçilere...Rockçı geçinenler Batıcılara...
Böyle Türk gençliği olmaz olsun!

Yaşasın Türk Töresi , Yaşasın Türk müziği ve Türkülere gönül verenler!..

said:
Bu metalci rakçı tayfası, tamamen özenti gençlerden oluşur.

Bunlar kıyıda köşede kalmış, itilmiş ve hiçbir niteliği olmadığı için metalci olarak dikkat çekmeye çalışan zibidilerdir. Üzerinde kafatası olan siyah tişört giyince kendini bi b.k sanan işe yaramaz dümbükler.
Sosyal ağlarda paylaş

ekşi - ilgili entry said:
geçen gün bir türkçü arkadaşımla kafede oturup konuşuyorduk

yan masamızdaki adamlar dikkatimi çekti türkçülükten bahsediyorlardı

ben hemen atladım biz türkçüyüz diye

masaları birleştirdik konuşmaya başladık

isminin cengiz olduğunu öğrendiğim kişi " benden 6 kuşak öncesi kürt diğer kalanların hepsi türk melezi dedi "

diğeri olan nedim ise " benden 3 kuşak öncesi türk melezi dedi "

cengiz ekledi

ben 6 kuşak öncesi olmama rağmen tanıdığım bazı türkçü kişiler beni aralarına kabul etmiyorlar . atsız ata 3 kuşak öncesi türk demiştir dedi benimki ise 6 kuşak dedi

cengizin saçı 1 numaraya vurulmuştu şakayla karışık kafasını elledim bakayım kafatasıan diye sanki çıkıntı var gibi geldi bana kafa tası aynı sayın atamız gazi mustafa kemal atamıza benziyor

telefonlarını aldık bile onların çok samimiler ya sanki türk gibiydi cengiz ama diğerini bilmem

cengiz bembembeyaz dı diğeri azcık esmerdi

ben diğerinin tamtürk olduğuna inanmıyorum

cengiz türk gibi

sizce cengizi aramıza alalımmı onun ile arkadaş olayım mı ? + foruma davet edebilir miyim

çok sıkı atsız atacılar bu arkadaşlar :)

saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...