Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GSye yeni forma?

Absolut

Öne çıkan mesajlar

allah akıl fikir versin ne diyelim...

Fenerde formaya 6-0 diye yazar artık :)[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

bu 6-0 ın karşılığı alınırsa bi gün gs tarafından fener taraftarının mutlu olacağı bir olay babında geriye ne kalacak merak etmeye başladım.

üst üste 4 kez lig şampiyonluğu. üzerine uefa. ligde 14 bilmem kaç kez şampiyonluk..

tarihi başarı açısından değerlendirilirse kim önde diye sorulacaksa cevap bellidir. niye gurur yapıp sindiremiyorsunuz bu durumu anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

önce bir kupa al da... ondan sonra konuşma hakkın olur

Bahçelievler Belediyesi UEFA kupası başarısından sonra GS SK için bir anıt dikti ve Fenerbahçe camiası direk ayağa kalktı.
"Ayrımcılık bu, neden onların anıtı var da bizim yok?" diye
Belediye başkanı cevabı 3-4 gün içerisinde verir.
GS nin anıtının yanında başka boş bir yere lacivert fon üstüne sarı harflerle yazılı şu tabelayo koydurur.
"Fenerbahçe SK'nın ilk Avrupa başarısında buraya FB SK için bir anıt dikilecektir."

şampiyonalr liginin en kötü iki tamıkımdan biri kim?
0 puanla ŞL'yi bitiren kim?
en büyük avrupa başarısı dönemin manchester utd'ı yenmek olan kim?

sorular sorular sorular... futbol geçm,şi ve başarılarını yarıştıracak olursak (yönetimi taraftarı şaibeleri vs hiç birini karıştırmıyorum saptırmayın) kim önde?

cevabı siz verin bir zahmet[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 16 Mayıs 2004 13:00 tarihinde demiş ki:Fenerbahçe zekidir, kupa mupa alsa da böyle yapmaz zaten

Bunlar kupa alsa o kupayı her macta yedek kulubesınde bı koltuga koyarlar[signature][hline][b]Godfather
Of Speed
Cio...
Icq=101549659

[Bu mesaj Cico tarafından 16 Mayıs 2004 13:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cico, 16 Mayıs 2004 13:57 tarihinde demiş ki:
said:
[b]_-Sturm-_, 16 Mayıs 2004 13:00 tarihinde demiş ki:Fenerbahçe zekidir, kupa mupa alsa da böyle yapmaz zaten

Bunlar kupa alsa o kupayı her macta yedek kulubesınde bı koltuga koyarlar

+1 hem de nasi tahmin bile edemiyorum fb alabilirse yapacaklarini

[Bu mesaj Bloodscalp tarafından 16 Mayıs 2004 14:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 16 Mayıs 2004 13:00 tarihinde demiş ki:
Ayrıca formanın reenkleri sarı lacivert olmadığı sürece, zaten bizim umurumuzda olmamalı..

tabii ki de olamaz çünkü sittin sene bu kafayla giderseniz alacağınız en büyük kupa macaristan yayala kupası olur

ama aslında size de hak vemek lazım yani avrupa fatihi über alles bir takımı 6-0 yenmek de her baba yiğidin harcı deildir... ikinci bir über alles yenme vakanız da manchester utd dı zaten..

seneye gidin avrupada adam gibi elle tutulur bir kupa alın (babayı almayın da yine) ben de burada göt oliim imzamı b,ir ay boyunca "fener kupa aldı ben de göt oldum" yazarak takıliiim... hatta imzama "tek büyük fenerbahçe" yaziim tam olsun

sturm bu sayfayı book markına ekle 2004-2005 ŞL bitince hatırlatırsın bana... UEFA kupası alsanız da geçerli bu sözüm[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 16 Mayıs 2004 14:18 tarihinde demiş ki:
Başarılarının hepsini (kupalar zartlar zırtlar) formaya yansıtmak görmemişliktir.. Dünya üzerinde benzeri yoktur çünkü.. Galatasaray'ın da zaten yapacağını sanmıyorum..

Ama eğer öyle bir forma çıkarsa, Türkiye'de değil de yurtdışında buna daha çok gülünecektir haberiniz olsun..

ee brezilya kronun önde gideni o zaman adamlar aldıkları dünya kupası sayısı kadar yıldız koydu formaya

hem ozaman lig şampionluğu kadar yıldız koymak da kroluk ona bakarsan ne var yani sikko bir lig şampiyonluğu...

bence GS koysun formasına UEFA ve SK'yı aldıkalrına dair alamet... hgayet hoş olur o zaman öteki takımlarda bu tür başarıalr için daha çok çalışır onalr da koyarlar formalarına...

bence koysunlar gidip aliim bende o formayı böylece "6S liyim ama pipim büyük" derim ben de[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Sosyal ağlarda paylaş

Fener bi başarı daha elde ederse artık öndeki reklamı kaldırıp Fatih Terim portreside koyarsınız.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim
Sosyal ağlarda paylaş

Şaka falan değildi. Siz başarılarınızı kolunuza takıp dolaşmıcak mısınız? Başarıların mimarınında portresini koyun göğsünüze nolcak ki?[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm o zaman daha değişik bir çözüm.
Fatih terim'in resmini koyup sonra onun alnına aria yazsalar çok hoş olur.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

hayır ben parayı bastıracam reklam yerine
"über alles'yiz biz pipimiz büyük oleee!" diye yazdıracam

*!gaaasaray gassaray üüüber aaalles üüüber alles*[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...