Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need for Speed : Shift

Disappear

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Netcafe said:

Carbon + Undercover'in rezalet olduğunu düşünmüyorum bence ikiside güzeldi

lolz..

15dakikalık oyun deneyiminden sonra..
assistant olayında yapmaız gereken gaz pedalının üzerinde sağ ayağı unutup direksiyonla kullanmak biraz. bu kadar.

ha bi de kalkışlarda N'den 1'e getirin vitesi. tamamdır...

driftler çok sıkıcı.

ama esas sıkıcı olan ne biliyor musunuz?

OYUN İÇİ VİDEOLARI!

bitmek bilmiyor allahım! enter'a basıyorum yok, esc. yok.. klavyeyi geçiyorum baştan aşağıya ama yine yok. geçmiyor o aptal videoları.. gaza, frene falan da basıyorum bir yandan.

diğer berbat kısmı ise sonuç ekranı. ama bu amerikalı olmakla alakalı bişi.. koca gözlü olmayan capon çizgifilmi olmaması gibi bir durum yani...

şöle ki.
"hacım adama çarptın! bravo!" 12312312 puan
"çizgide gittin! bravo" 145451 Puan

tarzı bi sistem ile gidiyor.. tam arcade yani bu konuda.

Operation flashpoint2 de hardcore mode vardı ya..

hah artık onu koysunlar bir zahmet.

ben iyi gidersem yarışı kazanıyorum yahu! ne gerek var yanardönerli efektler ile puan yazmaya?

damage sistemi bana tırt geldi biraz ama çok fazla çakmadım arabayı henüz sağa sola.. kardeşim biraz oynamış, ben de azcık oynadım şimdi..

kolayca tier2'ye çıktık. bundan sonrakinde biraz daha zorlaşır herhalde ama çok zor bir oyun değil.

sim kısmı ağırlıklı oynayınca oyun hiç de kötü değil lan! bayağı zevk veriyor hani.. tepkiler güzel, grafikler çok güzel bence.

dahası sanırım uzun zamandır ilk defa sürücünün bakış açısına hayran oldum. saçma gelicek ama çok etkiliyor oyunu bu olay bence.

çöpoyun falan değil yani. güzel oyun, cici oyun. menülerde ve ara videolarda çoooooooooo...ooooooooook sıkıcı bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Undercover kadar rezalet bir oyun hayatımda görmedim daha ben şahsen, Carbon o kadar kötü değildi, ama U2 ve MW sanırım en iyi (arcade olarak tabii) NFS'ler.

ProStreet ve Shift ile simülasyon da yapabildiğini gösterdi EA, ama bu sefer arcade öğelerini tutup ara videolarda, ProStreet'teki dangalak hiphopçu kılıklı yorumcu ile falan koyuyorlar, o can sıkıyor.

Shift klavyeyle oynamak için fazla gerçekçi olmuş bir de, az da olsa traction falan açmak şart olmuş. Sonuçta en güzel direksiyonu da alsan gerçek araba gibi olmuyor, yepyeni bir şeye alışmak zorunda kalıyor insan. Klavyeyle de daha az işkence olsaymış şahane oyun Shift.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
olmuş lan vallahi busefer olmuş. need for speed bozdu bozdu bozdu dedik sonunda sesimizi duymuşlar. yıllar yıllar sonra en nihayetinde hıza duyduğum şu ihtiyacı karşıladı. elimde emektar bi microsoft sidewinder var onunla takılıyorum baya keyifli fakat velakin, oyunun logitech g25'i desteklediğini görmem beni benden aldı. ah elime bi para geçse :(

bide gözüme çarpan bişey, diğer nfs oyunlarında biyere çarpmak çok büyük bi etki yaratmıyordu hatta çoğu zaman avantaj sağlıyordu. Shift'te şanslı değilseniz çarptığınız anda araba kontrolden çıkıyor, tekrar sağlayana kadarda sonuncu oluyorsunuz zaten. çok gerçekçi, çok iyi. oynadığım en iyi yarış oyunu diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

9800 gtx, max aa, max. anisotropic filtering cillop gibi kaşlar

ama hızlıca biyere çarpınca oyun böyle çok kısa bi duraklıyor gibi oluyor sebebini anlayamadım. bikaç yorum okudum oyundan nefret etmiş büyük bi kısım. şöyle bi tavsiyede bulunayım, klavyeyle oynancak oyun değil ama bi direksiyon edinirseniz tadına doyum olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

bende sanırım bitek traction control low seviyesinde, diğer herşeyi kapattım. arabayı kontrol etmek kolay değil ama biraz alıştığınızda gerçek yarış keyfini yaşıyorsunuz. yanlız şeye gıcık oldum, yapay zeka hard'ta fazla zor geldi, normal'de fazla kolay. arası bişey lazım bana :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...